Największy tor testowy dla wózków!

Wybór pierwszego wózka dla dziecka, pierwszego fotelika, a nawet kocyka to ogromne przeżycie dla przyszłych rodziców. To nie jest Ci obce, prawda? A znasz to uczucie, kiedy po chwili użytkowania wymarzonej gondoli okazuje się, że jest zbyt ciężka? A spacerówką za ciężko zarobione dwa tysiące złotych nie można skręcać? Rodzicu! Dlatego zanim kupisz to wszystko – najpierw przetestuj!

Przetestuj swój wózek!

Zastanawiałeś/aś się kiedyś, dlaczego na rynku jest tak wiele modeli wózków? Trzykołowe, czterokołowe, gondole, spacerówki składane jedną ręką, dostawki do wózka… długo można wymieniać! Odpowiedź jest prosta. Firmy zajmujące się projektowaniem wózków dostosowują się do rosnących potrzeb klientów.

Obecnie miłośnicy sportu nie wyobrażają sobie spacerów, a raczej maratonów z wózkiem, który nie będzie do tego przystosowany. Tak, jak rodzice, którzy mieszkają na ostatnim piętrze w bloku nie zwrócą uwagi na jeden z najcięższych modeli wózka obecnych na rynku.

Ponadto pamiętaj, że wózek to nie tylko waga i ładna obudowa. To także stelaż, zawieszenie czy koła. I o wszystkim powinieneś/powinnaś wiedzieć i wszystko rozróżniać zanim kupisz wózek! Ponieważ, jeśli na spacery do lasu wybierzesz małe koła, przeznaczone do jazdy po chodniku – pretensje będziesz mógł/a mieć jedynie do siebie.

Największy na świecie tor wózkowy

Budowa największego na świecie toru wózkowego już wkrótce ruszy! Rodzice, którzy zdecydują się przetestować wózek, zanim go kupią będą mieli do wyboru szereg odcinków różnej nawierzchni, po których przejadą wózkiem. Gałęzie, żwir, piasek, a może dziurawy chodnik? Przekonaj się sam/a i już dziś zapisz się na wielkie testowanie wózków dziecięcych!

Zobacz, jak Rafał testuje wózki:

Umów się i przyjedź do nas