Quinny VNC – czy wózek nie zakopuje się w piasku?

Duże koła zachęciły do podróży wózkiem Quinny VNC po różnym terenie. Natomiast zbliżające się wakacje natchnęły mnie, aby poddać go testom na piaszczystej plaży.

Zobacz testy wózka Quinny VNC na naszym najnowszym filmiku!

Do wypróbowania tego wózka na piasku, zaprosiłem moją najmłodszą córkę. Wózek jest lekki i przyjemnie się go prowadzi po równych nawierzchniach. Biorąc pod uwagę, że jest określany jako “wózek miejski”, sprawdzianowi na plaży poddaliśmy go z dozą niepewności.

Quinny VNC plaza1

Najpierw, zablokowałem przednie koła, aby ułatwić prowadzenie wózka po wymagającej nawierzchni. Pewnie chwyciłem wózek  i nauczony stylem “tyłem do kierunku jazdy”, zacząłem prowadzić wózek po piaszczystym terenie. Szczerze mówiąc, ta próba nie należała do najłatwiejszych, zostałem miło zaskoczony poprawnym prowadzeniem go po piasku.

Quinny VNC blokada kol

Z wózkiem Quinny VNC, mieliśmy też sporo przygód i ciekawych sytuacji w różnych innych miejscach. O tym wszystkim będę pisał w kolejnym artykule na blogu. Całość przygód zarejestrowaliśmy na nagraniu, które wkrótce będzie można obejrzeć na naszym kanale YouTube..

Subskrybuj nasz kanał, żeby być na bieżąco z nami! 🙂

Spodobał Ci się ten wózek? Kup Quinny VNC w sklepie wozek-spacerowy.pl.


Przetestuj wózek Quinny VNC!

Umów się i przyjedź do nas