O nas

Cześć, czy można połączyć pracę i pasję?
Jestem przykładem na to, że... tak!

Nazywam się Rafał Boguta. Jako szczęśliwy tata już piątki dzieci, od 2009 roku pracuję w branży dziecięcej.
Wszystko, czym zajmowałem się zawodowo przez lata mogłem “testować” również z moimi dziećmi. Mam więc świadomość tego, co się sprawdza, a co nie…
Możecie mnie kojarzyć z fotelik.info, gdzie w ostatnich latach miałem okazję współtworzyć i rozwijać kolejne Centra Bezpieczeństwa.
Wychowując kolejne dzieci, przymierzaliśmy z żoną wiele wózków, ale nie udało nam się znaleźć takiego, który odpowiadałby naszym oczekiwaniom. W sklepie każdy wózek prezentował się znakomicie, ale dopiero sprawdzenie go “w terenie” i w ekstremalnych warunkach zweryfikowały jego niezawodność.

Tak, jak Ty, również cenię sobie wygodę i dbam o to, aby ułatwić życie mojej żonie. Wtedy zrodziła się myśl, którą chcę wraz z moimi przyjaciółmi – ekspertami z fotelik.info wprowadzić w czyn i pomóc każdemu rodzicowi szukającemu najlepszego wózka dla siebie. Jeżeli tak jak ja jesteś szalony na punkcie swoich dzieci i dbasz o to, aby ich wychowanie było jeszcze większą przyjemnością to zapraszam na zakupy w naszym sklepie w Warszawie. Przyjedź do nas, chętnie razem z moim zespołem pomogę Ci w wyborze wymarzonego wózka!