O nas

Jak wybrać najlepszy wózek?

Cześć, czy można połączyć pracę i pasję?
Jestem przykładem na to, że... tak!

Jako szczęśliwy tata już piątki dzieci, od 2009 roku pracuję w branży dziecięcej.
Wszystko, czym zajmowałem się zawodowo przez lata mogłem “testować” również z moimi dziećmi. Mam więc świadomość tego, co się sprawdza, a co nie…
Możecie mnie kojarzyć z fotelik.info, gdzie w ostatnich latach miałem okazję współtworzyć i rozwijać kolejne Centra Bezpieczeństwa.
Wychowując kolejne dzieci, przymierzaliśmy z żoną wiele wózków, ale nie udało nam się znaleźć takiego, który odpowiadałby naszym oczekiwaniom. W sklepie każdy wózek prezentował się znakomicie, ale dopiero sprawdzenie go “w terenie” i w ekstremalnych warunkach zweryfikowały jego niezawodność.

Tak, jak Ty, również cenię sobie wygodę i dbam o to, aby ułatwić życie mojej żonie. Zrodziła się wtedy myśl, którą chcę wraz z moimi przyjaciółmi – ekspertami z fotelik.info wprowadzić w czyn i pomóc każdemu rodzicowi szukającemu najlepszego wózka dla siebie. Dlatego z wielką radością podjąłem się pokierowania projektem budowy największego na świecie toru do testowania wózków! Teraz możesz przyjechać do nas i przetestować wózek przed zakupem!