O nas, czyli skąd wziął się pierwszy taki na świecie SKLEP z torem do testowania wózków dziecięcych przed ich zakupem?

Jaki wózek wybrać? To pytanie i dylemat wielu rodziców. Niezależnie od tego czy zostajesz rodzicem po raz pierwszy, drugi czy… tak jak Rafał, lider przetestuj-wozek.pl, po raz piąty, wybór wózka zawsze spędza sen z powiek. Jaki wózek wybrać? Modny, wygodny? Klasyczny, a może nowoczesny? Sportowy czy miejski – skąd mam wiedzieć jaki wózek będzie najlepszy dla Ciebie? Na pomoc przychodzi Rafał Boguta, tata 5 dzieci! Jego doświadczenie z pewnością pomoże Ci w wyborze najlepszego wózka.

Nazywam się Rafał Boguta. Jako szczęśliwy mąż i ojciec już piątki dzieci wiem o czym mówię 😉 przetestowałem wiele różnych wózków w swoim życiu. Od 2009 roku pracuję w branży dziecięcej. Wszystko, czym zajmowałem się zawodowo przez lata mogłem „testować” również z moimi dziećmi. Mam więc świadomość tego, co się sprawdza, a co nie… Wychowując kolejne dzieci, przymierzaliśmy z żoną wiele wózków, ale nie udało nam się znaleźć takiego, który odpowiadałby naszym oczekiwaniom. W sklepie każdy wózek prezentował się znakomicie, ale dopiero sprawdzenie go „w prawdziwym terenie” i w ekstremalnych warunkach zweryfikowały jego niezawodność. Tak pewnie jak i Ty dbam o to, aby ułatwić życie mojej żonie. no i co tu ukrywać, również sobie!

Przetestuj wózek przy kawie
Przetestuj wózek przy kawie

Po przygodach z własną działalnością dołączyłem do zespołu fotelik.info, gdzie w ostatnich latach miałem okazję współtworzyć i rozwijać kolejne Centra Bezpieczeństwa. Kiedyś, w rozmowie z Pawłem Kurpiewskim, liderem fotelik.info wpadliśmy na pomysł sklepu, który zamiast terakoty lub wykładziny miałby na podłodze nawierzchnie spotykane w prawdziwym terenie. Myśl była wywrotowa, ale oprócz marzeń potrzebne są jeszcze… pieniądze 😉

Po 4 latach kierowania największym oddziałem fotelik.info otrzymałem zadanie pokierowania nowym projektem przetestuj-wózek.pl Chcieliśmy wprowadzić w czyn nasze marzenia i pomóc każdemu rodzicowi szukającemu najlepszego wózka dla swojego dziecka. Nasze marzenia zaowocowały budową toru crossowego i sklepu o powierzchni ponad 600m2!

Jeżeli tak jak ja jesteś szalony na punkcie swoich dzieci i dbasz o to, aby ich wychowanie było jeszcze większą przyjemnością to zapraszam na zakupy w naszym sklepie w Warszawie. Przyjedź do nas, chętnie razem z moim zespołem pomogę Ci w wyborze wymarzonego wózka!