Zwrotne wózki dziecięce – TOP 5 polecanych wózków!

Zwrotny wózek dziecięcy, to wciąż – pomimo bogatej oferty wózków na polskim rynku, marzenie wielu rodziców. Z naszego doświadczenia wynika, że niekiedy rodzice rezygnują ze zwrotności, na rzecz innej ważnej cechy wózka. Przed przetestowaniem wózka i konsultacją z naszymi Doradcami w salonie PRZETESTUJ-WÓZEK, przy ul. Pryzmaty 30 w Warszawie, kupując pierwszy lepszy model rodzice tracą możliwość prowadzenia wózka jedną ręką czy płynnego omijania miejskich przeszkód lub rezygnują z blokady przednich kół. 

Warto wiedzieć, że istnieją też takie wózki dziecięce, które już na etapie projektowania zostały wyposażone w przydatne funkcje. Są nie tylko zwrotne, ale też mają inne istotne cechy, jak: przekładane siedzisko z regulowanym oparciem do pozycji leżącej, regulowany podnóżek, odpowiedniej wielkości koła z amortyzacją. Poniżej znajdziecie przykład pięciu zwrotnych i funkcjonalnych wózków dziecięcych rekomendowanych przez Doradców PRZETESTUJ-WÓZEK.

Muuvo Quick 3.0 to przykład popularnego wózka dziecięcego, którego zaletą jest między innymi zwrotność.

Wózek 2w1 – Muuvo Quick 3.0 

Wózek dziecięcy 2w1 Muuvo Quick 3.0 jest absolutnym hitem, o który jeszcze przed oficjalną premierą pytało wielu rodziców testujących i kupujących wózki na ul. Pryzmaty 30 w Warszawie. Quick 3.0 to model, który śmiało możesz zabrać ze sobą na bardziej wymagający teren, dzięki dużym, żelowym kołom oraz odpowiedniej amortyzacji. W wózku Muuvo Quick 3.0 z pewnością spodobają Ci się między innymi samonastawne przednie koła z opcją automatycznej blokady!

Co jeszcze oferuje Ci najnowsza wersja Muuvo Quick? Przede wszystkim zwinność i lekkość. A także możliwość przełożenia siedziska z regulowanym oparciem – przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Oprócz tego w wózku dziecięcym Muuvo znajdziesz nowoczesny system wentylacji 3D Airflow, który zapewni odpowiednią wymianę powietrza wewnątrz wózka podczas każdego spaceru.

Więcej o wózku Muuvo Quick 3.0 dowiesz się z naszego artykułu: Muuvo Quick 3.0 – premiera! 

Easywalker Harvey 3 Premium – zwrotny wózek dziecięcy

Harvey 3 Premium od Easywalker to przykład wózka, który został wielokrotnie nagradzany, między innymi za łatwość użytkowania i komfort jazdy. Harvey 3 bez trudu poprowadzisz jedną ręką po miejskiej nawierzchni, gdzie ominiesz wszelkie przeszkody. Ponadto tak jak inni użytkownicy tego modelu docenisz w nim: design, unikatowe kolory i wysokiej jakości ekologiczne tkaniny!

Wózek Harvey 3 Premium posłuży Twojemu dziecku od pierwszego dnia życia, aż do momentu kiedy wózek dziecięcy przestanie mu być potrzebny!

To co z pewnością zaskoczy Cię w wózku od Easywalker to możliwość umieszczenia gondoli lub siedziska spacerowego na dwóch różnych wysokościach: standardowej i wyższej, dzięki adapterom podwyższającym. Co więcej Harvey 3 Premium marki Easywalker to przykład wózka „rok po roku”. Na jego stelaż możesz wpiąć: gondolę lub siedzisko spacerowe, a także dwie gondole, dwa siedziska lub gondolę z siedziskiem dla młodszego i starszego dziecka!

Na stelaż wózka Harvey 3 Premium marki Easywalker możesz wpiąć nawet dwa siedziska spacerowe lub dwie gondole!

Kliknij TUTAJ i dowiedz się więcej o wózku Harvey 3 Premium od Easywalker!

Oyster 3, jako przykład zwrotnego wózka dla dziecka

Poszukujesz wózka, który bez trudu poprowadzisz jedną ręką? Który zaoferuje Ci niezwykle płynne oraz stabilne prowadzenie? Oto on, wózek Oyster 3 wyposażony w koła o turbinowej konstrukcji i opony z poliuretanowej pianki!

Już sam stelaż wózka Oyster 3 zadziwia kompaktowym wymiarem oraz lekkością! Wózek razem z siedziskiem (niezależnie od jego ustawienia) złożysz w kilka sekund do niewielkich rozmiarów, dzięki czemu zaoszczędzisz miejsce w bagażniku swojego auta lub w mieszkaniu. Co więcej, na stelaż wózka Oyster 3 możesz wpiąć siedzisko spacerowe z regulowanym oparciem, aż do pozycji leżącej oraz gondolę z odpowiednio wyprofilowanym dnem, które pozwoli Ci na lekkie kołysanie dziecka!

W wózku dziecięcym Oyster 3 docenisz także materiały UV 50+ użyte do obszycia siedziska spacerowego oraz gondoli. Ponadto skórzana, teleskopowa rączka podkreśli wyjątkowy charakter tego modelu!

Dowiedz się więcej o wózku Oyster 3 klikając TUTAJ.

Wózek dziecięcy Cybex Balios S Lux

Wymieniając zwrotne wózki dziecięce trudno pominąć wózek Cybex Balios S Lux, który oferuje płynną jazdę niezależnie od nawierzchni. A to za sprawą kół all-terrain odpornych na uszkodzenia i amortyzacji na wszystkie koła! Cybex Balios S Lux pozwoli Ci również na stworzenie wygodnego systemu podróżnego 4w1! Dzięki specjalnym adapterom na stelaż wózka możesz wpiąć: gondolę S, Cocoon S, fotelik samochodowy lub siedzisko spacerowe.

Oprócz tego producent wyposażył model Balios S Lux w  przydatne i funkcjonalne elementy, jak:

  • ładowny kosz na zakupy,
  • budkę z ochroną UPF 50+ w rozmiarze XXL,
  • okienko wentylacyjne zapewniające odpowiednią cyrkulację powietrza.

Ponadto wózek dziecięcy Balios S Lux możesz złożyć za pomocą jednej ręki do kompaktowych rozmiarów. Dodatkowo pozycja wolnostojąca, jaką wózek przyjmuje po złożeniu sprawia, że przechowasz go w dowolnym miejscu w swoim domu!

Przeczytaj nasz artykuł i poznaj inne cechy wózka Cybex Balios S Lux: Cybex Balios – moja opinia! 

https://www.youtube.com/watch?v=hwzdpDIK4gY

Zwrotny wózek dla dziecka – City Mini GT2

Wózek dziecięcy City Mini GT2 od Baby Jogger wymieniliśmy w artykule: Wózki spacerowe na każdą nawierzchnię. Podtrzymujemy swoje stanowisko i zapewniamy, że wózek City Mini GT2 poprowadzicie nie tylko po mieście, parku czy leśnej ścieżce, ale przede wszystkim poprowadzicie go wyjątkowo płynnie, a sam model zaskoczy Was wyjątkową zwrotnością!

Dzięki amortyzowanym, terenowym kołom o średnicy ponad 21 cm, pokonasz każdą, nawet tą trudną do przejechania trasę!

Dodatkowo w wózku City Mini GT2 docenicie także hamulec ręczny, który pozwoli Wam kontrolować jazdę oraz regulowaną rączkę, jaką z łatwością dopasujecie do swojego wzrostu. Oprócz tego dzięki systemowi Quick-Fold Technology wózek Baby Jogger City Mini GT2 złożycie zaledwie jednym ruchem.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Koniecznie przeczytaj TEN artykuł!

https://www.youtube.com/watch?v=1ItmixNmFf8

Jeśli chcesz przetestować i kupić jeden z polecanych przez nas zwrotnych wózków dziecięcych, zadzwoń teraz 22 378 10 71 i umów się do salonu PRZETESTUJ-WÓZEK, na ul. Pryzmaty 30 w Warszawie.

Umów się i przyjedź do nas