Wózki rok po roku – TOP 5 polecanych wózków dziecięcych

Czy posiadając więcej, jak jedno dziecko lub myśląc o rodzeństwie dla swojego dziecka, rozważałeś kiedykolwiek zakup wózka rok po roku? Okazuje się, że tego typu modele wózków dziecięcych są dobrą alternatywą dla dwóch oddzielnych wózków, które mogą okazać się trudne w prowadzeniu szczególnie wtedy, gdy na spacer z dziećmi wychodzi tylko mama lub tata. Z założenia wózki rok po roku przeznaczone są dla rodzeństwa w różnym wieku, ale bez trudu w tego typu wózkach umieścisz także bliźnięta! Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jakie wózki rok po roku polecają Doradcy PRZETESTUJ-WÓZEK.

Warto wiedzieć, że na większość stelaży wózków dziecięcych rok po roku możesz dowolnie wpinać gondolę i siedzisko spacerowe, dwie gondole lub dwa siedziska spacerowe. Jeśli posiadasz adaptery do fotelika samochodowego lub Twój wózek jest kompatybilny z danym fotelikiem, gondolę możesz zamienić na fotelik samochodowy dziecka.

Wózki dziecięce rok po roku są dobrym rozwiązaniem dla rodziców, którzy posiadają więcej, jak jedno dziecko lub myślą o rodzeństwie dla jedynaka.

1. Wózek rok po roku – Thule Sleek

Thule Sleek to taki model wózka dziecięcego, który bez trudu przekształcisz w model rok po roku lub wózek dla bliźniąt. Na stelażu wózka Sleek możesz zamocować: fotelik samochodowy, gondolę lub siedzisko spacerowe, a także stworzyć mix produktów!

Użytkując wózek marki Thule zyskasz pewność, że Twoje dziecko podróżuje komfortowo i bezpiecznie. Restrykcyjne normy bezpieczeństwa oraz testy wewnętrzne sprawiają, że ten model wózka dziecięcego spełnia najwyższe standardy.

Wyżej wspomniane standardy dotyczą również lekkiej jazdy, jaką zapewniają Ci wypełnione pianką 28-centymetrowe tylne koła wyposażone w odblaskowe felgi. Przednie, 20-centymetrowe możesz w każdej chwili zablokować, niezależnie od ustawienia i ułatwić sobie jazdę po naprawdę trudnym terenie. Na płynność jazdy w wózku Sleek wpływa także zawieszenie pochłaniające wstrząsy!

Oprócz tego w wózku Thule Sleek docenisz jego kompaktowe rozmiary oraz możliwość złożenia go z zamontowanym siedziskiem lub bez niego. Co więcej, siedzisko spacerowe w wózku marki Thule możesz odwrócić przodem lub tyłem do kierunku jazdy, w zależności od preferencji Twoich i Twojego dziecka. Ponadto w każdej chwili możesz wybrać jedną z trzech pozycji odchylenia oparcia. W trakcie spacerów Twoje dziecko doceni obszerne siedzisko, wysokie oparcie oraz podnóżek z funkcją regulacji.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o wózku dziecięcym Thule Sleek, obejrzyj nasze VIDEO: Thule Sleek – moja opinia!

2. Cosatto WOW XL, jako przykład wózka rok po roku

Jeśli szukasz niebanalnego wózka dziecięcego rok po roku, zwróć uwagę na wózek Cosatto WOW XL. Ten wózek został stworzony z myślą o wyjątkowej wygodzie Twojego dziecka. Regulowany podnóżek oraz regulowane za pomocą przycisku oparcie głębokiego siedziska spacerowego i możliwość przekręcenia siedziska przodem lub tyłem do kierunku jazdy z pewnością wpłynie na komfort podczas każdego spaceru. Dodatkowo, aby zapewnić maksimum komfortu Twojemu dziecku wózek Cosatto WOW XL został wyposażony w okienko z siateczką umożliwiające odpowiedni przepływ powietrza, budkę z wysuwaną osłoną przeciwsłoneczną i osłonkę przeciwdeszczową chroniącą dziecko przed wiatrem czy deszczem.

Wyjątkowo designerski wózek Cosatto WOW XL w każdej chwili przekształcisz w model rok po roku.

W wózku Cosatto WOW XL docenisz teleskopową rączkę, którą bez trudu dopasujesz do swojego wzrostu. Co więcej gondolę w wózku Cosatto WOW XL bez trudu wyjmiesz ze stelaża jedną ręką, a samą ramę wózka wyposażoną w funkcję automatycznej blokady złożysz do niewielkich, kompaktowych rozmiarów.

3. Cybex Gazelle S

Wózek Cybex Gazelle S to przykład wózka rok po roku, na stelażu którego możesz tworzyć wiele konfiguracji gondoli, fotelików samochodowych i siedzisk spacerowych kompatybilnych z wózkiem.

Funkcjonalny i designerski wózek Cybex Gazelle S uławi Ci codzienny spacer z jednym lub dwójką dzieci.

Dzięki swoim niewielkim rozmiarom, Gazelle S bez trudu złożysz do formy wolnostojącego pakunku o kompaktowych rozmiarach! To co z pewnością zaskoczy Cię w wózku dziecięcym Cybex Gazelle S to możliwość wpięcia aż dwóch koszy na stelaż wózka o łącznej ładowności 23 kg! Pierwszy znajduje się u podstawy, tuż pod siedziskiem spacerowym, drugi dodatkowy możesz w każdej chwili zamontować na ramie wózka.

4. Wózek dziecięcy Baby Jogger City Select Lux

Czy wiesz, że wózek rok po roku Baby Jogger City Select Lux pozwala Ci na wybranie jednej z ponad 20 konfiguracji? Oprócz tego siedzisko spacerowe możesz ustawić tak, by dopasować go do preferencji Twojego dziecka – przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Dzięki temu w wózku City Select Lux przewieziesz jedno lub dwójkę dzieci, a dodatkowo na jego stelaż wepniesz kosz na zakupy.

Siedziska spacerowe, gondole czy foteliki samochodowe kompatybilne z wózkiem dziecięcym Baby Jogger City Select Lux możesz konfigurować w dowolny sposób.

Oprócz tego z wózkiem Baby Jogger City Select Lux możesz spacerować po mieście na równych drogach lub poza miastem, np. na leśnych dróżkach! Jazdę po różnych nawierzchniach umożliwiają Ci amortyzowane, pompowane koła. Warto wiedzieć, że przednie koła zostały wyposażone w opcję blokady, dzięki czemu jazda na wprost wózkiem City Select Lux będzie naprawdę przyjemna. Dodatkowo wózek posiada hamulec ręczny umieszczony na rączce wózka.

Więcej o wózkach wyposażonych w hamulec ręczny dowiesz się z tego artykułu: Wózek dla dziecka z hamulcem ręcznym!

5. Dostawka do wózka Thule Sleek

Jeśli szukasz alternatywy dla wózków dziecięcych rok po roku, zwróć uwagę na dostawki do wózków. Dostawki sprawdzą się wtedy, kiedy jedno z Twoich dzieci buntuje się na widok wózka, jednak Ty chcesz jeszcze mieć je obok siebie. Dostawkę kompatybilną z danym modelem możesz przymocować np. na zatrzaski, jak w przypadku dostawki do wózka Thule Sleek.

Jeśli chcesz przetestować i kupić jeden z polecanych przez nas wózków rok po roku, zadzwoń teraz 22 378 10 71 i umów się do salonu PRZETESTUJ-WÓZEK, na ul. Pryzmaty 30 w Warszawie.

Umów się i przyjedź do nas