Wózek głęboko-spacerowy Easywalker Harvey 3 Premium – moja opinia!

Cześć, z tej strony Rafał! Witam Was na blogu PRZETESTUJ-WÓZEK, na którym prezentujemy przede wszystkim wózki dziecięce! Dzisiaj chciałbym zaprezentować Wam absolutną nowość: wózek głęboko-spacerowy Easywalker Harvey 3 Premium! Specjalnie dla Was opiszę aż pięć elementów, na które zwróciłem uwagę podczas testów wózka Easywalker. Zachęcam do przeczytania poniższego artykułu lub obejrzenia VIDEO umieszczonego pod tekstem!

1. Rozbudowana gondola Harvey 3 Premium z systemem wentylacji

W przeciwieństwie do modelu Harvey 2, gondola w wózku głęboko-spacerowym Easywalker Harvey 3 Premium została znacznie rozbudowana. Z pewnością w nowszej wersji gondoli spodoba Wam się wentylacja w dolnej i górnej części, która ułatwia wymianę powietrza szczególnie w okresie letnim. Ponadto większości do gustu przypadnie budka ochronna, zabezpieczająca nie tylko przed szkodliwymi promieniami UV, ale też wiatrem czy deszczem, którą możecie dodatkowo powiększyć o dodatkowy panel do rozmiaru XL!

Budkę w wózku głęboko-spacerowym Easywalker Harvey 3 Premium możesz powiększyć o dodatkowy panel.

Należy wiedzieć, że materiały, z jakich wykonana jest gondola są bardzo dobrej jakości. Warto zwrócić uwagę także na wnętrze gondoli Easywalker Harvey 3 Premium. W środku znajdziemy przyjemny w dotyku materacyk z wentylacją. Niespodzianką dla wielu z pewnością okaże się możliwość umieszczenia gondoli na dwóch wysokościach dzięki adapterom podwyższającym: standardowej i wyższej (z myślą o wyższych osobach prowadzących wózek).

Gondola do wózka głęboko-spacerowego Easywalker Harvey 3 Premium została wykonana z materiałów wysokiej jakości!

2. Siedzisko spacerowe z możliwością przełożenia przodem i tyłem do kierunku jazdy

Opierając się na własnym doświadczeniu mogę zdradzić, że siedzisko spacerowe w wózku Easywalker Harvey 3 Premium jest naprawdę komfortowe. Oczywiście tak, jak każda porządna spacerówka, tak i ta ma dodatkowy otwór wentylacyjny umieszczony w budce. Dodatkowo siedzisko posiada bardzo ważną funkcję przełożenia go przodem lub tyłem do kierunku jazdy, w zależności od Waszych preferencji i Waszego dziecka.

Siedzisko spacerowe w wózku głęboko-spacerowym Easywalker Harvey 3 Premium możesz umieścić przodem lub tyłem do kierunku jazdy!

Innym istotnym elementem w wózku głęboko-spacerowym Easywalker Harvey 3 Premium jest przycisk umożliwiający regulacje siedziska do pozycji leżącej. Oprócz tego siedzisko zostało wyposażone w regulowany podnóżek, co z pewnością zwiększy poczucie komfortu Waszego dziecka podczas jazdy.

Użytkując wózek głęboko-spacerowy z pewnością będziecie zadowoleni z systemu pasów. W siedzisku spacerowym pasy bezpieczeństwa zapniesz błyskawicznie, dzięki wyposażeniu ich w specjalny magnes. Podobnie jak w gondoli, tak i w siedzisku spacerowym możemy wykorzystać adaptery podwyższające i umieścić je na wygodnej dla nas wysokości.

3. Prowadzenie wózka głęboko-spacerowego Easywalker Harvey 3 Premium

Najczęstsze opinie o poprzedniej wersji tego wózka, czyli modelu Harvey 2 to: wygodna jazda i możliwość prowadzenia wózka jedną ręką. W modelu Harvey 3 Premium, zupełnie inaczej niż w innych wózkach skonstruowano przednią oś, dzięki czemu ten model idealnie sprawdzi się na nawierzchni miejskiej lub w parku.

Co więcej przyznajemy, że nie jest to typowy wózek terenowy, jednak producent zadbał o to, aby modelem Easywalker Harvey 3 Premium można było przejechać bezpiecznie po kamyczkach, czy leśnej ścieżce dzięki jego dużym kołom i świetnej amortyzacji.

Chociaż wózek Easywalker Harvey 3 Premium został stworzony z myślą o spacerach po mieście, bez trudu pokonasz nim trudniejsze nawierzchnie!

4. Funkcjonalność wózka dziecięcego Easywalker

Często pytacie, jak wózek Easywalker Harvey 3 Premium sprawuje się na co dzień, w tym: jak się składa, jaki ma kosz na zakupy i rączkę do prowadzenia. Odpowiadam: model ten składa się w bardzo prosty sposób za pomocą jednego przycisku i rączki. Nie trzeba szarpać ani przesuwać żadnego z elementów. Wystarczy chwila aby złożyć ten model i schować go w dowolne miejsce! 

Oprócz tego warto wiedzieć, że na funkcjonalność tego wózka wpływa obecność większego, zamykanego na suwak kosza umieszczonego pod siedziskiem spacerowym. Takie rozwiązanie sprawia, że każda rzecz umieszczona w koszu będzie chroniona np. przed zachlapaniem, czy wysunięciem się z niego.

Wspominając o rączce do prowadzenia wózka, należy zauważyć, że jest ona teleskopowa. Bez trudu dopasujemy ją do swojego wzrostu. Aczkolwiek zanim ustawimy jej odpowiednią wysokość musimy zwolnić blokady umieszczone po bokach rączki i dopiero wtedy możemy ją wyregulować.

 Na funkcjonalność wózka wpływa także obecność gadżetów, jakie producent dołączył do zestawu, w tym: lampeczkę montowaną na pałąku, dodatkowy reflektor czy kierownicę dla małego pasażera.

Dodatkowe akcesoria dołączone do zestawu wózka z pewnością wpływają na jego funkcjonalność.

5. Easywalker Harvey 3 Premium – idealny wózek dla rodzeństwa

Czy wiecie, że wózek dziecięcy Easywalker Harvey 3 Premium możecie przekształcić z wózka pojedynczego na wózek rok po roku lub model dla bliźniąt? Wystarczy, że na stelaż wózka wepniecie fotelik samochodowy lub dodatkową gondolę czy siedzisko spacerowe i tak otrzymujecie funkcjonalny zestaw dla dwójki dzieci!

Czy wiesz, że wózek głęboko-spacerowy Harvey 3 Premium z łatwością przekształcisz z wózka pojedynczego na model dla rodzeństwa?

Jeżeli chcesz przetestować wózek głęboko-spacerowy Easywalker Harvey 3 Premium przed zakupem to zapraszamy Cię👍 Przyjedź do naszego sklepu w Warszawie na Pryzmaty 30. Umów się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/

Umów się i przyjedź do nas