Oyster 3 – lekki, skrętny, stylowy

Cześć!

W Nowym Roku, czas na nowości! Dzisiaj, przygotowałem dla Was materiał na temat wózka Oyster 3. Jak zwykle, czeka na Was zestawienie 5 cech, którymi moim zdaniem ten wózek wyróżnia się na tle innych, a na dole artykułu, czeka na Was VIDEO. Jeżeli jeszcze tego nie robisz, koniecznie zasubskrybuj nasz kanał.

1. Gondola w stylu angielskim

Gondola swoim designem przywodzi na myśl piękne, angielskie wózki. Zdecydowanie  wyróżnia się spośród innych wózków na ulicach.  Jeżeli chcecie spacerować z nią w miesiącach letnich, na pomoc przyjdzie spora wentylacja. Dziecku na pewno nie będzie zbyt gorąco. Dodatkowym atutem, jest demontaż gondoli jedną ręką. Oprócz elegancji, gondola charakteryzuje się również bardzo dobrą jakością materiałów. Brakuje mi tu jednak osłony przeciwsłonecznej. Można to jednak nadrobić, montując dodatkowo parasolkę. Gondola składa się w tak zwany naleśnik, czyli na płasko. Duży plus podczas przewożenia. Jeżeli chodzi o rozmiary gondoli: Moja 6-miesięczna córka w kombinezonie, spokojnie się w niej mieści i ma jeszcze dodatkowo sporo miejsca. W VIDEO możesz zobaczyć zdjęcia 🙂 

2. Wersja spacerowa Oyster 3

Oyster charakteryzuje się bardzo porządnymi spacerówkami. Tak jest również i tym razem. Mamy możliwość przepięcia spacerówki zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy. Niewątpliwą zaletą spacerówki, jest możliwość rozłożenia jej do pozycji leżącej. Ciekawym rozwiązaniem jest również zagłówek, który dopasowuje się do główki dziecka i ją otula. Dziecku na pewno będzie wygodnie 🙂  Na dodatek – wózek rośnie z dzieckiem! Wystarczy podnieść “plecy” do góry i zarówno zagłówek jak i pasy regulują się automatycznie. Tonaż? Dziecko może w niej jeździć do 22 kilogramów. 

3. Składanie

Oyster 3 wyróżnia się w tym temacie na tle innych wózków. Przede wszystkim, składa się niebywale łatwo i szybko, a co ważniejsze – do BARDZO małych rozmiarów. Z czystym sumieniem polecam go ludziom, którzy poszukują wózka, a mają na przykład mały bagażnik w samochodzie. Na VIDEO zobaczysz jak wózek wygląda po złożeniu. Naprawdę robi to wrażenie! Dodatkowo jest lekki, co jest ważne szczególnie dla mam. 

4. Niepowtarzalny design 

Styl, elegancja, materiały i świetna jakość wykończenia. Tymi czterema słowami mogę opisać design wózka Oyster 3. Dodatkowo, stelaż występuje w dwóch wersjach: srebrnej, błyszczącej oraz matowej – grafitowej. O gustach się nie dyskutuje i każdy może wybrać to, co podoba mu się bardziej. Na filmie poniżej, przedstawiam obie wersje. Którą wolisz? Koniecznie daj znać w komentarzu! Rączka i pałąk obszyte eko-skórą, pojemny i elegancki kosz na zakupy lub zabawki, koła o słusznych rozmiarach… Długo by wymieniać! Obok tego wózka, zdecydowanie nie da się przejść obojętnie, właśnie przez jego wygląd. W połączeniu z jego funkcjonalnością, daje zdecydowanie warty rozważenia zakupu model. 

5. Prowadzenie

Cały test z prowadzenia wózka po różnych terenach, zobaczysz w VIDEO poniżej. To co mogę napisać to to, że wózek ma możliwość zablokowania przednich kół jednym przyciskiem! Warto z niego skorzystać podczas jazdy po terenie z wertepami. Amortyzacja na 4 koła również jest bardzo pomocna. Wózek na terenie miejskim i “trudniejszym – parkowym” jedzie jak po maśle. Na terenie leśnym – jest już trochę ciężej, tak samo jak na piachu, ale umówmy się – nie istnieje wózek, którym swobodnie da się jeździć po plaży. Zasad jest prosta – po piachu wózek ciągniemy, a nie pchamy. Tak jest o wiele prościej! 

Jak wrażenia? Co o nim sądzicie? Koniecznie dajcie mi znać w komentarzu!

Kup wózek Oyster 3 w naszym sklepie wozek-spacerowy.pl wraz z dedykowaną do niego gondolą.

https://www.youtube.com/watch?v=4PCYEXNLvqk&feature=youtu.be

Umów się i przyjedź do nas