Cybex Balios S Lux – Moja opinia

Gwiazdą dzisiejszego odcinka będzie…. CYBEX BALIOS S LUX – wózek głęboko-spacerowy. Co wyróżnia go na tle innych wózków i jak wypał w testowaniu? Zobacz!

https://www.youtube.com/watch?v=hwzdpDIK4gY&feature=emb_title

1. Gondola

Jest już znana z odcinka o Talos S Lux – to dokładnie ta sama! Posiada wentylację i składa się na płasko jak naleśnik. Generalnie łatwa w montażu i dosyć lekka. Trochę się już o niej naopowiadałem, więc w razie czego odsyłam do filmiku o Cybex Talos s lux 🙂

2. Styl miejski

Amortyzacja na 4 koła w tym wózku sprawia, że pomimo tego iż wózek jest raczej wózkiem miejskim, to bez problemu poradzi sobie z terenem poza osiedlem i parkowymi nierównościami.

3. Siedzisko spacerowe

Siedzisko jest tutaj naprawdę bardzo porządne. Możemy złożyć je do pozycji leżącej. Dodatkowo, zginany podnóżek i pałąk odpinany obustronnie. Warto również wspomnieć o budce! Posiada ona wentylację i daje dużo cienia podczas cieplejszych dni.

4. Składanie jedną ręką

Jako tata 5-tki dzieci, nie mam czasu zastanawiać się, jak składa się dany wózek. Ma on być prosty w obsłudze, szybki i intuicyjny. Ten model spełnia wszystkie warunki i bardzo sprawnie składa się jedną ręką. 

5. Popularność 

Czasami zastanawiam się – czemu Balios jest taki popularny i co wszyscy w nim widzą? No cóż – nie sposób odmówić  mu ciekawych rozwiązań, ładnego wyglądu i rozsądnej ceny. Dodatkowo ładnie się prowadzi i prezentuje. Czego chcieć więcej? 😉

Jeśli chcesz poznać inne wózki marki Cybex, zajrzyj tu –> Cybex PRIAM <–

Kup wózek Spacerowy Cybex Balios S Lux.

Umów się i przyjedź do nas