Cybex Talos S Lux – moja opinia

Bohaterem dzisiejszego odcinka, jest  Cybex Talos S Lux. Specjalnie na Wasze życzenie, sprowadziliśmy go na Ryżową i… przetestowaliśmy. Jaka jest moja opinia? Zapraszam do oglądania! 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszam na VIDEO! 

https://www.youtube.com/watch?v=JPfRqcB0PqQ

1. Cybex Talos S Lux to wózek spacerowy, ale…

możemy do niego dobrać gondolę. Oczywiście, jeżeli dopiero spodziewamy się dziecka 😉  Wracając jednak do tematu – pierwsze na co zwróciłem uwagę to gumowe koła. Są niezwykle efektowne i da się nimi wyjechać w każdy teren. A jest to niewątpliwą zaletą, ponieważ nie każdy wózek może się tym pochwalić. 

2. Duża budka!

Budka w wózku Cybex Talos S Lux jest tu naprawdę sporych rozmiarów. Po pełnym rozłożeniu, dziecko może być nią praktycznie całe zakryte. Posiada wywietrzniki i świetliki, co czyni wózek przystosowanym do miesięcy gorących i letnich. 

3. Sposób składania wózka!

Tutaj znowu zostałem miło zaskoczony, ponieważ przy składaniu stelaża, jedna ręką możemy złożyć zarówno stelaż jak i siedzisko. Super sprawa, bo złożenie zajmuje mało czasu, jest bardzo proste i intuicyjne. 

4. Gondola!

Gondola wpina się na stelaż dwoma guzikami. Jest lekka i składa się na tak zwany “naleśnik” (czyli na płasko). Podobnie jak spacerówka, ma fajną opcję na upały. Możemy odchylić materiał i uzyskujemy dodatkowy świetlik i wentylację dla naszego maleństwa.

5. Wygoda w prowadzeniu.

Tutaj wszyscy, którzy testowali wózek mogą potwierdzić, że Talos S Lux, prowadzi się serio LUX 🙂  Niezależnie od terenu, nawierzchni czy kątów. Prowadzi się gładko, jak nóż w maśle. Dodatkowo jest bardzo zwrotny i… A zresztą. Więcej opowiem Wam w kolejnym odcinku, który nakręcę razem z moją córką. Wtedy dokładnie zobaczycie jak wózek prowadzi się na różnych nawierzchniach.

Kup wózek Cybex Talos S Lux w sklepie wozek-spacerowy.pl

Umów się i przyjedź do nas