Wózki spacerowe: Smile III, Talos S Lux i City Mini GT2 na każdą nawierzchnię!

Przyszedł czerwiec, a w raz z nim pogodne, słoneczne dni zachęcające do spacerów z dziećmi dalej, niż na plac zabaw. Jeśli chcecie wyruszyć w upalne czerwcowe weekendy nad jezioro, do lasu czy parku poznajcie trzy modele wózków dla dzieci, które zabierzecie ze sobą na trudniejsze tereny! Oto wózki dziecięce: Britax Romer Smile III, Cybex Talos S Lux i Baby Jogger City Mini GT2. Każdy z wymienionych wózków kupicie w naszym sklepie stacjonarnym, na ul. Pryzmaty 30 w Warszawie oraz sklepie online! Ale najpierw dowiedzcie się nieco więcej o każdym modelu.

Wózek dziecięcy Britax Romer Smile III

Pierwszym wózkiem dziecięcym, który sprawdzi się na każdej nawierzchni, jest wózek Britax Romer Smile III. Dzięki pompowanym kołom oraz zawieszeniu na centralne i przednie koła z możliwością blokady Smile III możecie prowadzić równie wygodnie na asfalcie, jak i na leśnych nierównościach.

Na bezpieczeństwo w wózku dziecięcym Britax Romer Smile III wpływa hamulec ze wskaźnikiem blokady, pasy bezpieczeństwa i paski odblaskowe 3MTM. Oprócz tego w wózku Smile III znajdziecie budkę z filtrem UPV50+ i z okienkiem wentylacyjnym. Wózek Britax Romer Smile III posiada także przekładane siedzisko z przedłużonym oparciem, które możecie regulować od pozycji siedzącej, do pozycji leżącej, w zależności od upodobań Waszego dziecka. Wózek Smile III został wyposażony także w regulowany podnóżek.

Jeśli to wciąż za mało w wózku od Britax Romer docenicie jego kompaktowe rozmiary tuż po złożeniu. Ta cecha wózka dziecięcego pozwoli Wam zaoszczędzić miejsce nie tylko w Waszym domu, ale też w bagażniku Waszego auta. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o wózku dziecięcym Britax Romer Smile III, obejrzyjcie poniższe VIDEO, a w celu zakupu wózka odwiedźcie nasz sklep online –> Britax Romer Smile III <–

Wózek spacerowy Cybex Talos S Lux

Drugim wózkiem dla dzieci, któremu niestraszne są trudne nawierzchnie, jest Cybex Talos S Lux. Ten model został stworzony z myślą o rodzicach, którzy cenią sobie komfortowe spacery po mieście, jak i poza nim. Amortyzacja na wszystkie koła „all-terain” stworzone z gumy i wypełnione poliuretanem pozwala na jazdę po szlakach turystycznych, bruku czy leśnych ścieżkach.

Tak jak model Smile III, tak Talos S Lux od Cybex możecie złożyć do niewielkich rozmiarów. Atutem wózka jest opcja złożenia go bez wypinania siedziska ze stelażu, na który poza siedziskiem spacerowym, możecie zamocować za pomocą odpowiednich adapterów gondolę i fotelik 0+. Na bezpieczeństwo w modelu Talos S Lux wpływa obecność osłon bocznych, chroniących między innymi biodra dziecka.

Atutem wózka dla dzieci Cybex Talos S Lux poza przekładanym siedziskiem, jest obecność budki przeciwsłonecznej Supreme XXL. Dzięki naprawdę dużym rozmiarom i obecności materiału z ochroną UPF50+ osłania ona dziecko przed niekorzystnym działaniem promieni słonecznych. Wyposażona w wizjer i świetliki dodatkowo zapewnia cyrkulację powietrza i pozwala na kontrolę dziecka w każdej chwili!

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o modelu Cybex Talos S Lux, obejrzyjcie VIDEO umieszczone poniżej, a w celu zakupu wózka odwiedźcie nasz sklep online –> Cybex Talos S Lux <– Jeśli interesują Was inne wózki marki Cybex koniecznie odwiedźcie stronę –> www.cybexpriam.pl

https://www.youtube.com/watch?v=rdYRU9ZC8j0&t=3s

Wózek dla dziecka Baby Jogger City Mini GT2

Wózek spacerowy Baby Jogger City Mini GT2 to dobry kompan na wycieczki poza miasto. A to za sprawą amortyzowanych, terenowych kół o średnicy ponad 21 cm! Dodatkowo niebywała skrętność wózka City Mini GT2 pozwoli na ominięcie każdej przeszkody jaka stanie Wam na drodze, a dzięki obecności hamulca ręcznego zawsze będziecie mogli kontrolować jazdę!

Wózek dla dzieci Baby Jogger City Mini GT2 został wyposażony w regulowaną rączkę, którą możesz dostosować do swojego wzrostu, regulowany podnóżek i regulowane siedzisko. Atutem wózka dziecięcego od Baby Jogger jest też system Quick-Fold Technology umożliwiający złożenia modelu jednym ruchem do kompaktowych rozmiarów.

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o modelu Baby Jogger City Mini GT2, obejrzyjcie VIDEO umieszczone poniżej, a w celu zakupu wózka odwiedźcie nasz sklep online –> Baby Jogger City Mini GT2  <–

https://www.youtube.com/watch?v=1ItmixNmFf8&t=47s

Umów się i przyjedź do nas