Wózek 2w1 Muuvo Quick 3.0 – premiera!

Cześć, z tej strony Rafał. W dzisiejszym artykule napiszę Wam o długo wyczekiwanym przez Was wózku dziecięcym Muuvo Quick 3.0! Z pewnością ucieszy Was wiadomość, że jest to model 2w1. Oznacza to, że kupując zestaw otrzymacie spacerówkę i gondolę. Quick 3.0 jest nowością. Dokładnie go przetestowałem i wyróżniłem w nim (tradycyjnie) pięć elementów. Są to: gondola, siedzisko spacerowe, zmiany w funkcjonalności (do wersji 2.0), składanie i niepowtarzalny styl. Zachęcam Was do przeczytania tego artykułu lub obejrzenia VIDEO, które znajduje się pod tekstem i w którym dodatkowo zobaczycie test wózka Muuvo Quick 3.0 na naszym torze!

1. Gondola w wózku Muuvo Quick 3.0

Gondola w wózku dziecięcym Muuvo Quick 3.0 robi wrażenie! Idealnie sprawdzi się w okresie letnim, dzięki systemowi wentylacji w jaki została wyposażona w okolicy główki, nóżek i w daszku!

Wózek Muuvo Quick 3.0

To co jeszcze może zaskoczyć Was w gondoli od Muuvo to: możliwość powiększenia budki o jeden panel i wygodny materacyk. Oprócz tego gondolę Quick 3.0 możecie złożyć na płasko, na tak zwany „naleśnik”. Oprócz tego do wózka Muuvo Quick 3.0 możecie wybrać jeden z dwóch wariantów gondoli:

  • standardową wersję;
  • wersję XL, dla zwolenników dużych gondoli, idealną na okres zimowy.

2. Siedzisko spacerowe w wózku Muuvo

Jeśli nie chcecie kupować wózka Muuvo Quick 3.0 w zestawie (wersja 2w1) możecie śmiało wybrać samą spacerówkę. Tak jak w gondoli, tak i w siedzisku spacerowym Muuvo Quick 3.0 znajdziecie system wentylacji i powiększycie budkę o jeden panel.

Warto wiedzieć, że siedzisko spacerówki możecie przełożyć tyłem lub przodem do kierunku jazdy, w zależności od preferencji Waszego dziecka. Oprócz tego, oparcie siedziska spacerowego w każdej chwili możecie rozłożyć do pozycji leżącej i wyregulować podnóżek dla większego komfortu. To co wyróżnia model Quick 3.0 to z pewnością dodany do spacerówki otulacz na nóżki z odblaskowym paskiem, zwiększającym bezpieczeństwo podczas spacerów po zmroku.

3. Zmiany w funkcjonalności wózka Quick 3.0 do wersji 2.0

W porównaniu z poprzednią wersją wózka – Muuvo Quick 2.0, model Quick 3.0 ma:

  • większe koła;
  • lepszą amortyzację;
  • zamykany kosz z łatwiejszym dostępem do środka.

Ponadto kupując wózek Muuvo Quick 3.0 otrzymujecie: torbę do wózka z wyposażeniem, aczkolwiek w tej wersji zrezygnowano z przewijaka.

4. Składanie wózka Muuvo Quick 3.0

Wózek 2w1 Muuvo Quick 3.0 to kompaktowy i lekki wózek. Dzięki możliwości złożenia spacerówki razem z siedziskiem, nie musicie tracić czasu na odpinanie poszczególnych elementów wózka.

Składanie wózka Muuvo Quick 3.0

Wyposażenie wózka w specjalny pasek do przenoszenia, ułatwi Wam przetransportowanie go z miejsca na miejsce. Po złożeniu spokojnie zmieścicie go do małego bagażnika swojego auta.

5. Niepowtarzalny styl wózka Muuvo Quick 3.0

Wózek Muuvo Quick 3.0 wyróżnia się spośród innych spacerówek. Dzięki wyraźnemu oznaczeniu modelu, nie da się go pomylić z żadnym innym wózkiem.

Jeżeli chcesz przetestować wózek Muuvo Quick 3.0 przed zakupem to zapraszamy Cię👍 Przyjedź do naszego sklepu w Warszawie na Pryzmaty 30. Umów się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/

Jeżeli chcesz kupić inny wózek spacerowy to zapraszamy Cię do naszego sklepu online!

Umów się i przyjedź do nas