Baby Jogger City Mini GT2 – Moja opinia

Bohaterem dzisiejszego odcinka, jest  Baby Jogger City Mini GT2 . Specjalnie na Wasze życzenie, sprowadziliśmy go na Ryżową i… przetestowaliśmy. Jaka jest moja opinia? Zapraszam!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Koniecznie obejrzyj poniższe VIDEO:

https://www.youtube.com/watch?v=1ItmixNmFf8

1. Spacerówka

Spacerówka w wózku Baby Jogger City Mini GT 2, przewidziana jest do 4 roku życia i 22 kg. Powiem Wam jednak szczerze, że spokojnie mogłaby wejść tam moja 5-letnia już córka. Spacerówkę możemy prowadzić tylko przodem do kierunku jazdy, ale za to posiada ona opcję rozłożenia na płasko! W dodatku jedną ręką! Posiada też dodatkową wentylację, świetliki w budce, oraz filtr UV50+ 🙂

 2. Gondola 

Gondola jest… kompaktowa. W sam raz dla dziecka – nie za duża, nie za mała. Przymierzałem już do niej moją Sarę i pasuje bardzo dobrze. Gondola posiada świetliki w budce i można ją złożyć na naleśnik, co z pewnością spodoba się wszystkim osobom, które często podróżują autem.

 3. Trzy koła 

Trzykołowe wózki mają tak samo wielu zwolenników jak i przeciwników.  Trzy koła można kochać, a można nienawidzić. Dla przykładu, mój kolega Andrzej jest ogromnym fanem trójkołowców! To jego ulubione modele, tak samo jak u biegaczy. Spotykam się jednak również czasami z podejściem – “proszę mi tego wózka nawet nie pokazywać, bo ma 3 kółka”. Wiele osób myśli, że przez 3 koła, wózek będzie mnie stabilny.

Jest to jednak MIT, a wózki trójkołowe są równie stabilne jak te na 4 kołach.  Koła w tym konkretnym modelu są wiecznie pompowane, a przednie kółko, dodatkowo można zablokować.

 4. Sportowa sylwetka

Tak jak wspominałem wyżej, trójkołówce są szczególnie lubiane przez sportowców.  Nie bez powodu wózek Baby Jogger City Mini GT2 ma sportowy look i sylwetkę. Nie sposób go pomylić z żadnym innym. Zdecydowanie nie jest to słodki wózek w stylu vintage. Baby Jogger Mini GT2 to wózek dla raczej aktywnych rodziców – sportowców, amatorów lub tych, którzy po prostu lubią się przemieszczać i sporo ruszać, nie tylko po sklepowych alejkach.

 5. Wygoda w prowadzeniu. 

Wózek zdecydowanie prowadzi się lekko i sunie po prawie każdym terenie. Pomaga w tym blokada przedniego koła czy regulowana rączka. Dodatkowo amortyzacja wózka jest zdecydowanie na plus. Radzi sobie tak samo dobrze na chodniku, jak i na kostce brukowej. Z pewnością pomagają w tym również koła, które nie są wcale małe.

Kup wózek spacerowy Baby Jogger City Mini GT2.

Umów się i przyjedź do nas