Galeria sław – w jakich wózkach wożą swoje dzieci znani i lubiani

Znani i lubiani, czyli gwiazdy telewizji, artyści, finansiści, dyrektorzy często dumnie prezentują wózki, które podarowała im pewna firma. Czasami niezależnie od jakości materiału wózka dziecięcego, czy przystosowania do różnego rodzaju powierzchni liczy się to, że wózek dla dziecka po prostu trafił do osoby medialnej.

Wózki dziecięce znanych i lubianych

Nie ma co ukrywać, że popularni blogerzy czy celebryci wstawiają wiele zdjęć na portale społecznościowe. A to z podróży, z zakupów na których pięknie prezentuje się zachwalany przez gwiazdę wózek dla dzieci.

Zerkając więc na zdjęcia znanych i lubianych łatwo zauważyć, że Magdalena Kogut-Wałęcka, znana jako szczesliva posiada i poleca wózek Inglesia Trip. Magda z bloga mumslife prezentuje wózki dziecięce Bebetto Holland i Greentom Upp Classic. Justyna Kozłowska pisząca bloga 10minutspokoju używa wózka dla dziecka Bugaboo. a Justyna Jaskółka (matkatylkojedna) posiada wózek Valco Baby.

Dorota Szelągowska dumnie prezentowała wózek dziecięcy firmy Stokke, Anna Lewandowska swoją córkę Klarę woziła w wózkach między innymi od Cybexa, czy Emmaljunga. Marina Łuczenko-Szczęsna wybrała model wózka Bugaboo Buffalo Diesel II Denim. Marta Żmuda-Trzebiatowska swoje dziecko woziła w wózku Dubatti, natomiast Katarzyna Cichopek prezentowała wózek Mima Xari.

Wózek dla dziecka dopasowany do Ciebie!

Warto zauważyć, że wiele z tych wózków dla dzieci to modele wykonane z odpowiednich materiałów, wyposażone w przydatne akcesoria. Pamiętajmy jednak, że nie wszystkie z nich będą odpowiadać mamie, która wózka używa jedynie w drodze do galerii, rodzicom mieszkającym na 5 piętrze bez dostępu do winy czy tacie, który chciałby biegać z dzieckiem po parku.

Drogi rodzicu! Jeśli chcesz kupić wózek, z którego będziesz naprawdę zadowolony nie patrz na to, w czym wozi swoje dziecko bloger, czy celebryta albo nawet Twoja koleżanka. Sam/a przetestuj wózek i dobierz idealny dla siebie.

Zapraszamy Cię do naszych tekstów, w których znajdziesz wiele rad na temat wyboru wózka dla dziecka i tego, czym się przy nim kierować.Umów się i przyjedź do nas