Akcesoria do wózka dziecięcego

Podstawowe akcesoria do wózka dziecięcego

Szukając wózka na pewno zauważyłeś/aś, że wiele modeli posiada już tak zwane „gadżety”, ułatwiające spacery czy dłuższe wycieczki. Do tego typu gadżetów zalicza się daszki przeciwsłoneczne, szczególnie przydatne w cieplejszych miesiącach, czy pokrowce przeciwdeszczowe, niekiedy dołączone do wózka.

Kolejna rzecz o której powinieneś/aś pomyśleć to organizer na rzeczy – butelkę, smoczek, pieluszki czy chusteczki. Tego typu akcesoria sprawią, że w kryzysowych sytuacjach będziesz wiedział/a, gdzie i co znajduje się w wózku.

W chłodniejsze miesiące szczególnie przydatne bywają ocieplacze mocowane na rączce wózka, w które możesz wsadzić dłonie. Dzięki temu mroźne dni nie będą przeszkodą do dłuższych spacerów, a Ty podziękujesz sobie za gładką skórę na dłoniach.

Dodatkowe wyposażenie wózków dziecięcych

Jeżeli często podróżujesz z dzieckiem i szukasz dodatkowych gadżetów do wózka pomyśl o torbie na wózek dziecięcy, dzięki której bez obaw umieścisz wózek w aucie lub samolocie.

Dla rodziców dbających o stylizację, przydatne mogą okazać się kocyki, poduszki czy śpiworki kolorystycznie pasujące do wózka. Dla nich też mamy ciekawy tekst o tym, czym się kierować przy wyborze koloru wózka.

Na wyprawy z wózkiem niezbędne są też torby, zakładane na wózek – więcej na ich temat znajdziesz w naszym artykule: Torby do wózka dziecięcego.

Umów się i przyjedź do nas