Crossowy tor do testów wózków dziecięcych w przetestuj-wózek.pl

Kompaktowa spacerówka? A może wózek do zadań specjalnych, w tym wózek terenowy? Jeśli nie wiesz, jakiego wózka dziecięcego potrzebujesz lub czy wybrany przez Ciebie model sprawdzi się na nawierzchni, jaką użytkujesz najczęściej, przetestuj wózek na crossowym torze do testów terenowych i zdobądź pewność, że wózek, który kupujesz pasuje do Ciebie i Twoich konkretnych potrzeb!

Czy kiedykolwiek zauważyłaś, że na rynku jest wiele modeli wózków dziecięcych, które różnią się od siebie ilością kół (w końcu mamy 3- i 4-kołowce), ich rozmiarem, ale też materiałem użytym do ich produkcji? Najczęściej to właśnie koła definiują na jakiego rodzaju nawierzchnie będzie przeznaczony wózek dziecięcy. To od nich zależy czy konkretny model, sprawdzi się w mieście, na równych chodnikach i w galeriach handlowych, czy też nada się na spacery po lesie, drobnych kamykach, a nawet po plaży. 

Choć wytypowanie wózków, które sprawdzą się na trudniejszych nawierzchniach pozornie wydaje się łatwe, wcale takie nie jest! Dowodem na to jest grono niezadowolonych z zakupu wózka rodziców, który nie sprawdza się w terenach, po jakich spacerują najczęściej. Z myślą o nich oraz o innych rodzicach szukających dobranego do potrzeb swoich i dziecka wózka dziecięcego, stworzyliśmy na naszej hali o powierzchni 621 m2 jedyny taki w Polsce i w Europie (a może i na świecie) tor do testów terenowych z 6 różnymi nawierzchniami!

1. Płyty chodnikowe 

Spotykamy je niemal wszędzie: w dużych i małych miastach, na terenach wiejskich czy podmiejskich. Choć nie zawsze są równe, przejazd po nich nie powinien być wyzwaniem dla większości wózków. Pisząc jednak o płytach, warto wspomnieć o wysokich krawężnikach z jakimi nierzadko idą w parze i na które czasem trudno wjechać. Dlatego i płyty chodnikowe, i wyższy krawężnik znajdziesz na naszym torze crossowym. 

2. Kostka ażurowa

Imituje nierówne nawierzchnie w miastach. Kostkę ażurową najczęściej wykorzystuje się na ścieżkach czy podjazdach. Niby nic, a tak często nie pozwala rodzicom na swobodny przejazd wózkiem dziecięcym. Dlatego jeśli masz ją w swojej okolicy i często po niej chodzisz, sprawdź w naszym sklepie czy wybrany przez Ciebie wózek dziecięcy przejedzie po niej bez użycia siły. 

3. Trawnik

Lubisz spacerować po łące? W okolicach pól uprawnych? A może przyjemność sprawiają Ci spacery na skraju lasu? Jeśli chociaż raz odpowiedziałaś tak, powinnaś sprawdzić czy wybrany przez Ciebie wózek dziecięcy poradzi sobie w takim terenie!

 Aby się o tym przekonać przetestuj wybrany przez siebie model na sztucznej trawie, którą znajdziesz na naszym torze w salonie Przetestuj-Wózek w Warszawie. 

4. Leśna ścieżka

Wystające pnie, zalegające na ziemi liście, kora… Przejazd po takiej nawierzchni nie należy do najłatwiejszych. Wiele wózków dziecięcych nie przejedzie po leśnej ścieżce tak płynnie i bez wysiłku, jak oczekiwaliby tego rodzice. Dlatego jeśli lubisz spacerować po lesie sprawdź, czy wybrany przez Ciebie wózek poradzi sobie na takiej nawierzchni, korzystając z naszego toru do testów terenowych. 

5. Kamyczki 

A raczej kamienie i żwir… Z taką nawierzchnią najczęściej muszą radzić sobie rodzice mieszkający na obszarach wiejskich i podmiejskich. Spacer po takim terenie, wózkiem nieprzystosowanym do tego rodzaju nawierzchni nie będzie przyjemny, a wręcz problematyczny i wymagający wysiłku. Dlatego szukając wózka, który umożliwi Ci spacery z dzieckiem po takim podłożu, odwiedź Przetestuj-Wózek i sprawdź, jak wypadnie na torze Twój wymarzony wózek!

6. Piasek

Morze to Twój ulubiony kierunek? Chętnie spacerujesz po ciepłym piasku i zanurzasz stopy tuż przy brzegu w chłodniejszej wodzie? Wózek Twojego dziecka musi dotrzymywać Ci kroku! Niezależnie od tego czy pchasz go, czy ciągniesz za sobą – nie może zakopywać się w piachu! Dlatego aby mieć pewność, że wybrany przez Ciebie model sprawdzi się na plaży pełnej piasku, przetestuj go u nas!

Rozpoczynasz poszukiwania wózka dziecięcego? A może myślisz już o konkretnym modelu wózka dziecięcego? Niezależnie od odpowiedzi, umów się na wizytę 22 378 10 71 do wybranego przez siebie sklepu Przetestuj-Wózek. Tylko tu dostaniesz ofertę dopasowaną do potrzeb Twoich i dziecka. Tylko tu dostaniesz na godzinę eksperta, który wskaże Ci zalety i wady wybranych wózków. To tu porównasz kilka wózków dziecięcych, które będziesz mogła przetestować na jedynym takim crossowym torze do testów terenowych, z aż 7 nawierzchniami! I to tu zdobędziesz pewność, że wybrany przez Ciebie wózek, został stworzony z myślą o Tobie, Twoim dziecku i Waszych potrzebach. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Umów się i przyjedź do nas