Poznaj Aniołki Przetestuj-Wózek, które testują wszystkie modele!

Aniołki Przetestuj-Wózek to trio składające się z trzech różnych od siebie kobiet. Każda z nich ma zupełnie inne potrzeby i zainteresowania. Różni ich także miejsce zamieszkania oraz liczba dzieci. Dlatego też każda z nich testuje inne wózki dziecięce i skupia się na ważnych dla siebie aspektach. Kim są Aniołki?

Aniołkiem może być każda kobieta. Niezależnie od jej pasji, pragnień, miejsca zamieszkania czy liczby dzieci. Każda jest inna i każda ma inne potrzeby. Dlatego kiedy szukasz wózka dziecięcego, dopasowanego do potrzeb Twoich i dziecka, kieruj się wyłącznie własnymi kryteriami.

Aniołki Przetestuj-Wózek. Poznaj je wszystkie!

Sofija to szczęśliwa mama trójki dzieci. Lubi spędzać czas ze swoją rodziną. Mówi o sobie Mama-Uber, bo od świtu do wieczora kursuje między domem, żłobkiem, przedszkolem, szkołą, a zajęciami dodatkowymi swoich dzieci.

Jest mistrzynią w składaniu wózków jedną ręką i z zamkniętymi oczami wskaże spacerówki, które zmieszczą się do Twojego bagażnika. W wolnym czasie gra na pianinie, w gry planszowe i szydełkuje. Książkoholiczka, która kocha podróże i spacery po ulicach wielkich miast. 

Szukasz wózka, który złożysz jedną ręką? Kliknij TUTAJ i zobacz!

Ten wózek może zmieścić się do Twojego auta! ZOBACZ!

Poznaj kolejnego Aniołka Przetestuj-Wózek

Dagmara to mama dwuletniego Stasia. Z branżą dziecięcą związana jest od 4 lat. Zanim odkryła idealny wózek dziecięcy, testowała wiele modeli. Dziś nazywa siebie ekspertką, ponieważ wie na co zwracać uwagę przy wyborze wózka.

W każdej wolnej chwili jeździ na rolkach, rowerze i uprawia kick-boxing. Kocha podróżować. Marzy o podróży autostopem do Szwajcarii oraz do Maroka. Ciekawe jaki wózek dziecięcy wybrałaby na marokańską pustynię? 

Chcesz ćwiczyć ze swoim dzieckiem? TEN WÓZEK może być dla Ciebie!

Aniołek Przetestuj-Wózek, którego musisz poznać

Maję fascynują szybkie motocykle, skoki ze spadochronem i podróże po Afryce. W wolnym czasie nigdy nie odmówi partyjki Squasha. Maja ma w sobie tyle pozytywnej energii, że starczyłoby jej dla każdego mieszkańca średniej wielkości miasteczka. Nie ma dzieci, dlatego bardzo obiektywnie ocenia każdy model!

Poród lada chwila, a w wyprawce dla noworodka brakuje tylko wózka dziecięcego? A może myślisz już o konkretnym modelu wózka dziecięcego, ale nie wiesz, czy to na pewno model dla Twojego dziecka? Niezależnie od odpowiedzi, umów się na wizytę 22 378 10 71 do wybranego przez siebie sklepu Przetestuj-Wózek. Tylko tu dostaniesz ofertę dopasowaną do potrzeb Twoich i dziecka. Tylko tu dostaniesz na godzinę eksperta, który wskaże Ci zalety i wady wybranych wózków. To tu porównasz kilka wózków dziecięcych, które będziesz mogła przetestować na jedynym takim crossowym torze do testów terenowych, z aż 7 nawierzchniami! I to tu zdobędziesz pewność, że wybrany przez Ciebie wózek, został stworzony z myślą o Tobie, Twoim dziecku i Waszych potrzebach. 

1 thought on “<strong>Poznaj Aniołki Przetestuj-Wózek, które testują wszystkie modele!</strong>”

  1. Pingback: Pokaz wózków dziecięcych w Przetestuj-Wózek! Przetestuj z nami i KUP – Przetestuj-Wózek.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Umów się i przyjedź do nas