Pokaz wózków dziecięcych w Przetestuj-Wózek! Przetestuj z nami i KUP

Poszukiwania wymarzonego wózka dziecięcego mogą trwać i trwać… Szczególnie jeśli nie wiesz, jaki model będzie najlepszy dla Twojego dziecka i przy tym dopasowany do Twoich potrzeb. Dlatego jeśli szukasz praktycznego wózka, który spodoba Ci się wizualnie i sprawdzi się na nawierzchni, po której spacerujesz najczęściej, skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia!

Jesteś mamą, która ma dosyć wózków polecanych przez koleżanki, bo nie trafiają w Twój gust, a Ty jesteś inna i potrzebujesz innego wózka dla swojego dziecka? A może frustrujesz się na myśl o kolejnym wieczorze spędzonym na wyszukiwaniu wózków w internecie? W sklepie stacjonarnym Przetestuj-Wózek znajdziesz wiele modeli, spośród których z pewnością wybierzesz taki, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb i stylu! A przed zakupem porównasz go z innymi modelami i przetestujesz na torze do testów terenowych stworzonym na hali o powierzchni 621 m2!

Poznaj Aniołki Przetestuj-Wózek, które testują wszystkie modele!

Po co testować wózki dziecięce przed zakupem?

Sklep stacjonarny Przetestuj-Wózek jest jedynym takim, gdzie znajdziesz crossowy tor do testowania wózka, z aż 7 nawierzchniami: płytami chodnikowymi, kostką ażurową, trawnikiem, piaszczystą dróżką, korą imitującą leśną ścieżkę, szutrową drogą i piaskiem. To właśnie na nim możesz przetestować wybrany przez siebie wózek dziecięcy jeszcze przed zakupem.

Co Ci to da? Przede wszystkim pewność, że wózek marzeń dla Twojego dziecka sprawdzi się na nawierzchni, po której spacerujesz najczęściej. Jeśli jesteś zwolenniczką spacerów po lesie, sprawdź wybrany model na ścieżce z korą. Jeśli lubisz spacerować po plaży, sprawdź czy wózek, który chcesz kupić bez włożenia w to wielkiego wysiłku przejedzie po piasku. Aby test był rzetelny wykorzystaj dostępne na miejscu specjalne obciążenia do wózków lub przyjedź i testuj razem z dzieckiem!

Crossowy tor do testów terenowych? Kliknij TUTAJ i dowiedz się więcej!

Umów się na wizytę 22 378 10 71 do wybranego przez siebie sklepu Przetestuj-Wózek, gdzie dostaniesz na godzinę eksperta, który przygotuje ofertę dopasowaną do potrzeb Twoich i dziecka oraz który wskaże Ci zalety i wady wybranych wózków. Tylko tu porównasz kilka wózków dziecięcych, jakie przetestujesz na jedynym takim crossowym torze do testów terenowych, z aż 7 nawierzchniami! I to tu zdobędziesz pewność, że wybrany przez Ciebie wózek, został stworzony z myślą o Tobie, Twoim dziecku i Waszych potrzebach. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Umów się i przyjedź do nas