Ranking spacerówek – TOP 5 lekkich wózków spacerowych

Poszukujesz wózka dziecięcego, który wniesiesz do mieszkania w bloku bez windy? A może codziennie korzystasz z komunikacji miejskiej lub nierzadko podróżujesz autem? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, spójrz na naszą listę kompaktowych i niewiarygodnie lekkich wózków dziecięcych. Te wózki dziecięce dzięki niewielkim rozmiarom zmieszczą się nawet do małych bagażników samochodowych!

Tym wózkom dziecięcym niczego nie brakuje. Są lekkie i niewielkie po złożeniu. Ponadto są zwrotne, wyposażone w hamulec, rozkładane siedzisko spacerowe i regulowany podnóżek. Choć tak jak wózki terenowe nie sprawdzą się na górskich szlakach, to dzięki nim w mieście sprawnie ominiesz niemalże każdą przeszkodę. Sprawdź, jakie kompaktowe wózki dziecięce rekomendują Doradcy PRZETESTUJ-WÓZEK.

1. Wózek spacerowy Cybex Libelle

Spacerówka Libelle niemieckiej marki Cybex wyróżnia się spośród innych wózków spacerowych niezwykłą lekkością (5,9 kg) i ultrakompaktowością. Wózek dziecięcy Cybex Libelle złożysz w kilka sekund do rozmiarów odpowiadającym bagażowi podręcznemu.

Skierowana do dzieci od około 6. miesiąca życia do około 4 roku sprawdzi się podczas zakupów w warszawskich galeriach, spaceru nad Wisłą, a także podczas zagranicznej wycieczki. Twoje dziecko będzie podróżować naprawdę komfortowo, niezależnie od tego, jakie miejsce wybierzesz, dzięki możliwości odchylenia jedną ręką oparcia siedziska spacerowego, w tym do pozycji leżącej i regulowanego podnóżka. Co więcej, na komfort jazdy w spacerówce Cybex Libelle wpływają amortyzatory przednich kół. Gdziekolwiek będziesz, ciesz się lekkością prowadzenia tego wózka spacerowego! Dowiedz się więcej o wózku Cybex Libelle z naszego filmiku na kanale YouTube: Cybex Libelle i przeczytaj więcej o wózkach marki Cybex! -> www.cybexpriam.pl

2. Lekka spacerówka Eezy S+ 2

Eezy S+ 2 to kolejny kompaktowy wózek niemieckiej marki Cybex. Kompatybilny z fotelikiem samochodowym, Gondolą S i siedziskiem spacerowym tworzy komfortowy system podróżny 3w1! To, co jeszcze wpływa na wygodę w wózku Cybex Eezy S+ 2 to możliwość odchylenia oparcia siedziska spacerowego, aż do pozycji leżącej razem z podnóżkiem! Oprócz tego w Eezy S+ 2 docenisz łatwe i szybkie składanie wózka za pomocą jednej ręki do pozycji wolnostojącej. A po rozłożeniu dotrzesz nim wszędzie, dzięki niemałym i amortyzowanym kołom.

Więcej o lekkiej spacerówce marki Cybex dowiesz się z naszego filmiku: Cybex Eezy S+ 2.

3. Wózek dziecięcy Leclerc Influencer

O wózku spacerowym Leclerc Influencer pisaliśmy w tym artykule: Leclerc Influencer. Ten model ważący jedynie 6,6 kg zabierzesz dosłownie wszędzie: do samochodu, pociągu, a nawet na pokład samolotu! Wymiary wózka po złożeniu to: 56 cm (wysokość) x 24 cm (głębokość) x 47 cm (szerokość).  Dodatkowo ten wózek spacerowy możesz złożyć za pomocą jednego przycisku!

Oprócz kompaktowych wymiarów i niewielkiej wagi spacerówka Leclerc Influencer wyróżnia się pakietem sprzedażowym, jaki otrzymujesz przy zakupie wózka. Torba do wózka, uchwyt na kubek i folia przeciwdeszczowa może być Twoja!

Zobacz VIDEO o wózku spacerowym Leclerc Influencer.

4. Lekka spacerówka Elodie Details

Innym przykładem wózka spacerowego, który wniesiesz na pokład samolotu wielu linii. jest spacerówka Elodie Details. Po złożeniu razem z kołami wózek ma wymiary: 56,5 cm x 46 cm x 20 cm. Poza rozmiarem wózek wyróżnia się niesztampowym designem i możliwością wyboru jednej, z wielu barwnych tapicerek. Warto wspomnieć, że wózek Elodie Details z pewnością zwróci uwagę miłośników rozwiązań EKO. Albowiem jego tapicerka pochodzi z recyklingu butelek PET, a detale wózka spacerowego Elodie Details wykonane są z wegańskiej skóry. Więcej o tym wózku spacerowym dowiesz się tutaj: Elodie Details Mondo.

5. Samoskładający się wózek spacerowy Easywalker Jackey

Innym wózkiem wykonanym z surowców wtórnych jest spacerówka Easywalker Jackey. Ponadto to ważący jedyne 7,5 kg wózek spacerowy, składający się automatycznie do niewielkich rozmiarów. Spacer z wózkiem spacerowym Easywalker Jackey może być niezwykle przyjemny. Szerokie, rozkładane siedzisko spacerowe i regulowany podnóżek wpłynie na komfort Twojego dziecka, a amortyzowane koła na lekkość prowadzenia wózka jedną ręką.

Jeśli chcesz przetestować i kupić jeden z polecanych przez nas lekkich i kompaktowych wózków, zadzwoń teraz 22 378 10 71 i umów się do salonu PRZETESTUJ-WÓZEK, na ul. Pryzmaty 30 w Warszawie.

Umów się i przyjedź do nas