Elodie Details Mondo – lekka spacerówka na wakacyjne podróże!

Cześć, z tej strony Rafał! W dzisiejszym artykule opiszę Wam nowy wózek dziecięcy Elodie Details Mondo, skonstruowany przez szwedzką markę. Podczas czytania dowiecie się o pięciu elementach, jakie zachwyciły mnie w tym wózku. Wózek Elodie Details Mondo jest idealnym kompanem na podróże i w dodatku bardzo komfortowym. Jakość wykonania i oryginalność tego wózka zachwyca, a dodatkowo jest składany jedną ręką. Ponadto Elodie Details to model, który z pewnością będę chciał przetestować z moją najmłodszą córką, więc zapamiętajcie nazwę tego bloga lub subskrybujcie nasz kanał na YouTube by być na bieżąco!

1. Wózek spacerowy Elodie Details Mondo to idealny model na podróże

Jeśli szukasz wózka spacerowego na wakacyjne lub weekendowe podróże, zwróć uwagę na Elodie Details Mondo. Model ten nie tylko zmieścisz do niewielkiego bagażnika samochodowego, ale też wejdziesz z nim na pokład samolotu wielu linii lotniczych. Po złożeniu (z kołami) wózek przyjmuje niewielkie wymiary: 56,5 cm x 46 cm x 20 cm!

2. Komfort prowadzenia wózka dla dzieci Elodie Details Mondo

Poza kompaktowymi wymiarami po złożeniu, inną istotną zaletą wózka spacerowego jest komfort prowadzenia. Gdy jesteśmy na urlopie i wolny czas wykorzystujemy na zwiedzanie, zależy nam aby wózek dziecięcy poradził sobie z różnymi nawierzchniami. Wózek Elodie Details Mondo to model, którego komfort prowadzenia docenisz przede wszystkim w mieście: jadąc po chodniku, maszerując po placu zamkowym czy podziwiając wystawę w muzeum. Ponadto Elodie Details Mondo to spacerówka, którą możesz prowadzić jedną ręką.

Pisząc o komforcie warto wspomnieć, że wózek Elodie Details doceni też Twoje dziecko. Dzięki możliwości rozłożenia oparcia siedziska i podnóżka do pozycji leżącej, zagwarantujesz swojemu dziecku razem z wózkiem Mondo spokojny i bezpieczny sen! Pamiętaj, że maksymalne obciążenie wózka Elodie Details Mondo wynosi 22 kg.

Oparcie siedziska spacerowego w wózku Elodie Details możesz rozłożyć do pozycji leżącej.
Oparcie siedziska spacerowego w wózku Elodie Details możesz rozłożyć do pozycji leżącej.

3. Jakość wózka spacerowego Elodie Details

Wózek dziecięcy Elodie Details Mondo z pewnością wyróżnia się na tle innych spacerówek nie tylko stylem, ale też jakością wykonania. Szukając idealnej tapicerki, możesz wybrać jedną z wielu wzorów, która z pewnością przykuję uwagę innych przechodniów podczas spaceru z dzieckiem.

Jeśli chodzi o wykończenie spacerówki Elodie Details, warto wspomnieć, że producent postawił na rozwiązania EKO. Wykorzystana tapicerka pochodzi z recyklingu butelek PET, a detale, w tym rączka do prowadzenia wózka wykonana jest z wegańskiej skóry!

Wózek Elodie Details Mondo wyróżnia się nie tylko stylem, ale też jakością wykonania.
Wózek Elodie Details Mondo wyróżnia się nie tylko stylem, ale też jakością wykonania.

4. Składanie wózka dziecięcego Elodie Details Mondo jedną ręką!

Składanie wózka jedną ręką najczęściej doceniają mamy podczas zakupów z dzieckiem lub w chwili pakowania wózka dziecięcego do samochodu. Producent spacerówki Elodie Details Mondo wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych rodziców, stworzył nie tylko ultralekki wózek, ale też wyposażył go w system szybkiego składania i rozkładania jedną ręką.

5. Oryginalność spacerówki Elodie Details

Detale w wózku dziecięcym Elodie Details mają duże znaczenie. Niepowtarzalne koła i dodatkowy plecak na zakupy to tylko jedne z elementów wpływające na oryginalność tego modelu.

Jeżeli chcesz przetestować wózek spacerowy Elodie Details Mondo przed zakupem to zapraszamy Cię👍 Przyjedź do naszego sklepu w Warszawie na Pryzmaty 30. Umów się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/

Jeżeli chcesz kupić inny wózek spacerowy to zapraszamy Cię do naszego sklepu online!

Umów się i przyjedź do nas