Lekki wózek spacerowy Leclerc Influencer – moja opinia!

Cześć, z tej strony Rafał! Witam Was na blogu PRZETESTUJ-WÓZEK. Dziś po raz pierwszy w najnowszym VIDEO (do którego link znajdziecie pod artykułem) wystąpiłem z Influencerem! A dokładnie z lekkim wózkiem spacerowym Leclerc Influencer, który robi duże wrażenie nie tylko na naszych klientach, ale i na Doradcach PRZETESTUJ-WÓZEK. Aby upewnić się, że ten wózek spacerowy jest nie tylko designerski, ale też komfortowy i funkcjonalny, przetestowałem go i wyróżniłem w nim pięć elementów. Jakich? Sprawdźcie sami! 

1. Leclerc Influencer to idealny towarzysz podróży

Na podróże zawsze jest czas! Weekendowe wypady, urlopy, wakacyjne podróże, czy wyjazdy na ferie zimowe. Niezależnie od tego, kiedy zechcecie zwiedzać świat możecie zabrać ze sobą ważącą jedynie 6,6 kg lekką spacerówkę Leclerc Influencer! Po złożeniu ten wózek możecie zabrać ze sobą na przykład na pokład samolotu lub umieścić w małym bagażniku samochodowym.

2. Składanie wózka Leclerc Influencer

Czy wiesz, że wózek spacerowy Leclerc Influencer możesz złożyć za pomocą jednego przycisku! Wymiary wózka spacerowego Leclerc Influencer po złożeniu to: 56 cm (wysokość) x 24 cm (głębokość) x 47 cm (szerokość).

Lekki wózek spacerowy Leclerc Influencer - moja opinia!
Wózek spacerowy Leclerc Influencer możesz złożyć za pomocą jednego przycisku!

3. Amortyzacja w wózku Leclerc Influencer

Wózek spacerowy Leclerc Influencer bez trudu poprowadzicie po różnej nawierzchni. Chociaż ta spacerówka została wyposażona w niewielkie koła, posiada też amortyzację, która umożliwi Wam płynny przejazd po chodniku, ścieżce w parku czy leśnej dróżce. Amortyzacja w tym modelu przypomina tą, którą stosuje się w wózkach głęboko-spacerowych. Pisząc o kołach, warto wspomnieć, że są one wykonane z pianki poliuretanowej i w połączeniu z amortyzacją tego wózka umożliwią Wam przejazd po nierównościach.

4. Leclerc Influencer – funkcjonalny wózek spacerowy

Spacerówka Leclerc Influencer to nie tylko ładnie wyglądający model, ale też niezwykle funkcjonalny wózek dziecięcy:

  • siedzisko spacerowe w wózku Leclerc Influencer możecie w pełni rozłożyć do pozycji leżącej. Regulowane jest zarówno oparcie siedziska, jak i podnóżek;
  • w wózku Leclerc Influencer ochronę przed słońcem, czy wiatrem zapewni Waszemu dziecku rozkładana budka wyposażona w okienko do wentylacji;
  • bezpieczeństwo w wózku Leclerc Influencer gwarantują pasy, które możecie błyskawicznie zapiąć i dodatkowo wyposażone w elementy odblaskowe;
  • jak w każdym porządnym wózku spacerowym, tak i tu znajdziecie kosz na zakupy umieszczony pod siedziskiem spacerowym. A w koszu niespodzianka, ale o tym w kolejnym punkcie!

5. Pakiet sprzedażowy – wózek spacerowy Leclerc Influencer

Kupując spacerówkę Leclerc Influencer dostajecie designerski, wykonany z dbałością o detale wózek. Dodatkowo otrzymacie torbę do wózka, w którą możecie spakować wózek oraz uchwyt na kubek. Ponadto w skład pakietu sprzedażowego wchodzi folia przeciwdeszczowa.

Jeżeli chcesz przetestować wózek spacerowy Leclerc Influencer przed zakupem to zapraszamy Cię👍 Przyjedź do naszego sklepu w Warszawie na Pryzmaty 30. Umów się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/

Jeżeli chcesz kupić inny wózek spacerowy to zapraszamy Cię do naszego sklepu online!

Umów się i przyjedź do nas