Ida Nowakowska z wózkiem dziecięcym Nuna MIXX next

Niedawno Ida Nowakowska, polska tancerka, jurorka i prezenterka telewizyjna pochwaliła się wózkiem dla swojego synka. Ida postawiła na holenderską markę Nuna, tworzącą bezpieczne akcesoria dla dzieci. Okazuje się, że wybrany przez nią model MIXX next możecie znaleźć też w naszym sklepie stacjonarnym przy ul. Pryzmaty 30 w Warszawie i e-sklepie. Prowadząca „Pytanie na śniadanie” wybrała też fotelik samochodowy 0-13 kg tej marki, tworząc tym samym wygodny zestaw podróży dla dziecka.

Na profilu Idy Nowakowskiej na Instagramie nietrudno doszukać się zdjęć z synkiem. Tancerka, jurorka i prezenterka telewizyjna chętnie chwali się także wybranym przez siebie wózkiem dziecięcym Nuna MIXX next. 22 października Ida Nowakowska opublikowała filmik szczególnie przykuwający uwagę, na którym jest razem ze swoim synkiem na wycieczce w Paryżu i pod którym umieściła krótki opis „Z nuna_pl przez Luwr„. Nuna MIXX next to popularny wózek dziecięcy, przeznaczony zarówno dla noworodków i niemowląt, jak i starszych dzieci, dzięki dwustronnej wkładce na siedzisko, która rośnie razem z maleństwem. Oprócz tego wózek dziecięcy Nuna MIXX next zachwyca dodatkami z ekoskóry, bardzo dobrej jakości materiałem i niesztampowym designem. Ponadto użytkownicy tego wózka dziecięcego doceniają w nim nowoczesne zawieszenie i prosty w obsłudze system hamulców na tylnej osi.

Ida Nowakowska chętnie chwali się wózkiem dla swojego synka. Niedawno prezentowała go podczas spaceru po Paryżu we Francji

Zdjęcie Idy dumnie prezentującej wózek dziecięcy Nuna MIXX next możemy podziwiać również na profilu producenta. Jak widać Ida używała zarówno gondoli, którą bez trudu można zamocować na stelażu wózka, jak i siedziska spacerowego.

Przeczytaj i dowiedz się jak jeżdżą dzieci innych polskich gwiazd:

Rafał Maślak z różowym wózkiem Cybex Priam!

Justyna Kowalczyk miesiąc po porodzie biega z wózkiem od TFK!

Marina Łuczenko-Szczęsna ze spacerówką Cybex by Dj Khaled

Zobacz nasz filmik o wózku dziecięcym Nuna MIXX next:

Umów się i przyjedź do nas