Rafał Maślak z różowym wózkiem Cybex Priam!

Po całym dniu testowania wózków dziecięcych, nadchodzi taka chwila, kiedy w social mediach przeglądamy konta polskich gwiazd i celebrytów, aby… pooglądać wózki ich dzieci. Przyznajemy, że wielokrotnie wpadamy w zachwyt oglądając niektóre modele. Niedawno na Instagramie odkryliśmy prawdziwe cacuszko. Wózek dziecięcy z którego korzysta Michalinka, córka Rafała i Kamili Maślaków.

1 września na swoim profilu na Instagramie Rafał Maślak opublikował zdjęcie, na którym jest razem ze swoją rodziną w Sopocie. Z pozoru zwykłe zdjęcie przyciąga obserwatorów polskiego fotomodela i Mistera Polski 2014 jednym szczegółem. A mianowicie wózkiem dziecięcym Michaliny, której para doczekała się w sierpniu bieżącego roku.

Źródło: Instagram Rafał Maślak

Na zdjęciu widzimy wózek dziecięcy 2w1 Cybex Priam 2.0 Simply Flowers. Co więcej u podstawy wózka łatwo zauważyć dostawkę, z której korzysta 2-letni syn pary, Maksymilian. Okazuje się, że Rafał Maślak nie jest jedyną gwiazdą, która zaufała niemieckiej marce. W Polsce wózki firmy Cybex używają między innymi Anna i Robert Lewandowscy, Klaudia Halejcio czy Maja Hyży.

Wybrany przez Rafała i Kamilę Maślaków wózek jest obszyty piękną bladoróżową tkaniną z filtrem UV 50+. Ponadto budka wózka głęboko-spacerowego została przyozdobiona wieloma kwiatami w tym samym kolorze, które dodają mu uroku i delikatności.

Źródło: Instagram: Kamila (Nicpoń) Maślak

Wielu obserwatorów Rafała i Kamili z pewnością zainteresował też koszt samego wózka. Okazuje się, że cena wózka Cybex Priam 2.0 Simply Flowers zaczyna się od około 8000 zł. Cena ta rośnie wraz z dodatkami, jakie oferuje producent.

Warto zauważyć, że cena wózka jest adekwatna do jego wyjątkowego wyglądu oraz funkcjonalności jaką oferuje. Lekkie, aczkolwiek trwałe materiały wysokiej jakości, jakich użyto do produkcji stelażu wózka wpływają na możliwość długiego użytkowania tego modelu. Dodatkowo na komfort prowadzenia wpływa teleskopowa regulacja prowadnicy wózka, centralny hamulec umieszczony na tylnej osi wózka i zawieszenie umożliwiające jazdę nawet po trudnej nawierzchni! W wózku Simply Flowers marki Cybex należy docenić również wykończoną ekologiczną skórą rączkę, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa i pałąk, który skutecznie zapobiega wyślizgnięciu się dziecka z wózka. Warto również pochylić się nad gondolą, którą użytkuje Michalina Maślak. W obszernej gondoli znajduje się między innymi materac z pianki Memory Foam gwarantujący wysokie uczucie komfortu oraz wizjery zapewniające dziecku panoramiczny widok.

Jeśli jesteś zainteresowany wózkiem dziecięcym Cybex Priam odwiedź nasz salon PRZETESTUJ-WÓZEK, przy ul. Pryzmaty 30 w Warszawie lub nasz e-sklep: https://wozek-spacerowy.pl/

Umów się i przyjedź do nas