Justyna Kowalczyk miesiąc po porodzie biega z wózkiem TFK!

O tym, że rodzicielstwo nie musi nas ograniczać i ćwiczyć można wspólnie z dzieckiem przekonuje w swoich postach publikowanych w social mediach Justyna Kowalczyk, polska biegaczka narciarska i czterokrotna zdobywczyni Pucharu Świata w biegach narciarskich, która od niedawna użytkuje wózek TFK Sport! 

O wyjątkowości i funkcjonalności wózka dziecięcego TFK Sport przekonała się między innymi Justyna Kowalczyk, która od teraz wszystkie treningi może uprawiać razem ze swoim synem Hugo, który pojawił się na świecie we wrześniu bieżącego roku. Wybrany przez nią model wózka – TFK Sport z pewnością daje maksimum komfortu i bezpieczeństwa dziecku podczas treningów ze „świeżo upieczoną mamą”, a ona sama może nieustannie zaskakiwać nas błyskawicznym powrotem do sportu i formy! 

Wózek dziecięcy TFK Sport to popularny model wśród aktywnych fizycznie rodziców

Wybrany przez Justynę Kowalczyk wózek dziecięcy TFK Sport wyróżnia się solidną konstrukcją i gwarantuje wytrzymałość podczas treningów. Ponadto wózek od TFK posiada:

  • amortyzację tylnej osi,
  • trzy 16-calowe, pompowane koła,
  • hamulec ręczny, który pozwoli Ci na szybką i skuteczną reakcję!

Więcej informacji o wózku znajdziesz w naszym filmiku:

Jeśli jesteś zainteresowany wózkiem dziecięcym ?? odwiedź nasz sklep stacjonarny PRZETESTUJ-WÓZEK, przy ul. Pryzmaty 30 w Warszawie lub nasz e-sklep: https://wozek-spacerowy.pl/

Umów się i przyjedź do nas