Marina Łuczenko-Szczęsna ze spacerówką Cybex by Dj Khaled

Na wózki dziecięce, jakich używają dzieci polskich gwiazd i celebrytów możemy patrzeć godzinami. Drogie i luksusowe modele, jakie obserwujemy na zdjęciach wyróżniają się przede wszystkim wyjątkowym designem. Przykładem jest jeden z wózków dziecięcych Liama, syna Mariny i Wojtka Szczęsnych który jeździ w spacerówce marki Cybex. 

Marina Łuczenko-Szczęsna i jej mąż, Wojtek Szczęsny to popularna para polskiego show-biznesu, która 3 lata temu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, synka Liama. Chociaż synek Mariny i Wojtka Szczęsnych dostaje od rodziców niemal wszystko, w tym kilka wózków dziecięcych, naszym faworytem jest kolorowy wózek spacerowy Cybex LUX PRIAM, który zaprojektował sam DJ Khaled, artysta muzyczny znany na całym świecie. Na tapicerce LUX PRIAM można zobaczyć egzotyczne zwierzęta oraz odważne, wyraziste kolory.

Marina i Wojtek Szczęsny z wózkiem spacerowym od Cybex by DJ Khaled

Niemiecka marka Cybex jest chętnie wybierana przez rodziców na całym świecie. Cybex zajmuje się projektowaniem i produkcją wózków, fotelików dziecięcych i innych bezpiecznych akcesoriów dla najmłodszych, które możesz kupić między innymi w sklepie stacjonarnym Przetestuj-wózek lub naszym e-sklepie.

Spójrz tylko na kolorową spacerówkę Cybex LUX PRIAM! Źródło: Cybex

Przeczytaj i dowiedz się jak jeżdżą dzieci innych polskich gwiazd:

Rafał Maślak z różowym wózkiem Cybex Priam!

Justyna Kowalczyk miesiąc po porodzie biega z wózkiem od TFK!

Umów się i przyjedź do nas