Cześć, tu Rafał! Chciałbym przedstawić Ci kompaktową i ultralekką towarzyszkę wielu podróży – spacerówkę Libelle marki Cybex. Czy wiesz, że jest to jeden z najmniejszych wózków spacerowych, który po złożeniu w kostkę możesz nosić pod pachą? Dlatego bez trudu wózek Libelle zabierzesz ze sobą: do samolotu, do pociągu, na prom lub wsadzicie do małego bagażnika. Poniżej wersja VIDEO. Ale zacznijmy od początku…

Spacerówka Libelle: kompaktowość i ultralekkość

Już wiesz, że spacerówka Libelle marki Cybex jest jednym z najmniejszych wózków spacerowych. Ważąca jedynie 5,9 kg spacerówka Libelle składa się do niewielkich, kompaktowych rozmiarów. Możesz złożyć ją w kostkę, zablokować by nie rozłożyła się podczas podróży i zabrać ją do samolotu w formie bagażu podręcznego, do pociągu lub małego bagażnika samochodowego!

Spacerówka Libelle może z powodzeniem zastąpić „drugi wózek”. Jest posiadasz już spacerówkę, wózek dziecięcy Libelle możesz wykorzystać na szybkie spacery, do miasta lub korzystając z komunikacji miejskiej ponieważ na to pozwala Ci jego niezwykła lekkość i możliwość szybkiego rozłożenia i złożenia wózka.

Libelle z maksymalnym obciążeniem do 22 kg!

Spacerówki Libelle marki Cybex możesz używać już od pierwszych miesięcy życia dziecka: na stelaż tego modelu możesz wpiąć fotelik samochodowy 0+. Oprócz tego w spacerówce Libelle możesz przewozić dziecko, do osiągnięcia przez nie 22 kg! Pamiętaj, że w tym modelu marki Cybex dziecko w siedzisku spacerowym przewieziesz tylko przodem do kierunku jazdy.

Wyposażenie wózka spacerowego Libelle

Atutem wózka spacerowego Libelle jest możliwość regulacji oparcia w siedzisku, w różnych pozycjach, w tym w pozycji do spania. Funkcję regulacji posiada też podnóżek, który w każdej chwili odciąży zmęczone nóżki Twojego dziecka. Ponadto spacerówka Libelle marki Cybex posiada: budkę, która adekwatnie do jego wymiarów nie jest duża, aczkolwiek spełnia swoją funkcję oraz kosz na zakupy umieszczony tuż pod siedziskiem.

Libelle kontra trudne powierzchnie

Wózek Libelle to rewelacyjna spacerówka na podróże, wypady do miasta, krótkie spacery. Niewielkie kółka tej spacerówki dobrze poradzą sobie na płaskim terenie, typu: chodnik czy asfalt. Jeśli musisz przejechać tą spacerówką po niewielkich nierównościach, dzięki amortyzacji – powinieneś/aś pokonać je pokonać!

Dowiedz się więcej o wózkach marki Cybex –> Cybex PRIAM <–

A jeżeli chcesz przetestować ten wózek przed zakupem to zapraszamy Cię👍 Przyjedź do naszego sklepu w Warszawie na Pryzmaty 30. Umów się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line.

🎁Jeżeli chcesz kupić wózek Cybex Libelle on-line to zapraszamy do naszego sklepu.

https://www.youtube.com/watch?v=OQ83oF8AUH8

Umów się i przyjedź do nas