Wózki rok po roku – propozycje wózków

Rodzice bliźniąt lub dzieci w podobnym wieku z pewnością docenią wózki dziecięce rok po roku. Takie modele wyróżniają się spośród innych wózków możliwością wpięcia na stelaż dwóch, a czasem nawet trzech siedzisk dla dzieci. Opcja ta sprawia, że podczas spaceru prowadzisz jeden, a nie dwa (lub więcej) wózki dziecięce!

Wózek dziecięcy dla bliźniąt

Wózek dziecięcy dla bliźniąt wygląda bardzo charakterystycznie: najczęściej na jednym stelażu siedziska spacerowe lub gondole umieszczone są obok siebie. Siedzisko w wózkach dla bliźniąt można ustawić przodem lub tyłem do kierunku jazdy (w zależności od producenta i modelu wózka dziecięcego*). Przykładem są wózki TFK Duo Combi czy Baby Jogger City Mini GT2 Double.Szukając odpowiedniego wózka dziecięcego dla bliźniąt musisz wiedzieć, że tak jak w przypadku zwykłych wózków dla dzieci, tak i tu istnieją modele do jazdy po mieście i po trudnym terenie. Jeśli nie chcesz użytkować wózka dla bliźniąt, w którym siedziska spacerowe lub gondole znajdują się na jednym stelażu możesz zaopatrzyć się w pojedynczy wózek z możliwością dostawienia do niego drugiego wózka dla dziecka. Przykładem jest wózek spacerowy Bumprider Connect, w którym za pomocą specjalnych magnesów możesz połączyć dwa modele!

Wózki dziecięce rok po roku

Jeśli masz dzieci w podobnym wieku możesz zaopatrzyć się w wózek rok po roku. W takich modelach na jednym stelażu możesz umieścić fotelik samochodowy 0+, siedzisko spacerowe czy gondolę, a nawet dwa siedziska i gondolę. Kombinacji w zależności od modelu jest naprawdę wiele: przodem, tyłem, nad siedziskiem, pod siedziskiem… Zdecydujesz sam!

Przykładem wózka rok po roku jest Thule Sleek, który z pojedynczego modelu bez trudu przekształcisz w podwójny wózek dziecięcy. W tym modelu możesz wyregulować oparcie siedziska, wybierając jedną z trzech pozycji oraz podnóżek dla maksymalnej wygody Twojego dziecka. Ponadto Thule Sleek to wózek, który składa się do kompaktowych rozmiarów nawet z zamontowanym siedziskiem! Więcej o wózku marki Thule dowiecie się w tym –> artykule  lub poniższym VIDEO!

Dostawki do wózków dla starszych dzieci

Godne uwagi są również dostawki, szczególnie jeśli Twoje starsze dziecko wyrosło już z wózka dziecięcego. Dostawka to nic innego jak „deska” zamocowana na specjalne zatrzaski do wózka, na której stoi Twoje dziecko podczas spaceru. Przykładem dostawki jest dostawka do wózka Thule Sleek lub Thule Spring! Jeśli szukasz odpowiedniego wózka dziecięcego zapraszamy Cię do Warszawy, na ul. Pryzmaty 30 w celu sprawdzenia i zakupu wózka marzeń! Pamiętaj o uprzednim umówieniu wizyty –> 22 378 10 71

Umów się i przyjedź do nas