Thule Sleek – moja opinia i testy

Dzisiaj na ruszt, bierzemy markę Thule, a dokładniej: model Sleek. Wielu rodziców wchodząc do sklepu Przetestuj-wózek jest w pozytywnym szoku, ponieważ wózek od razu wpada im w oko, a wcześniej nic nie słyszeli o tej marce. Sleek znaczy gładki. Gładki czyli miły w dotyku? 🙂 To też! Ale wózek charakteryzuje się przede wszystkim niesamowicie “gładką” jazdą. Spróbujcie – sami będziecie w szoku! Dodatkowo wózek jest IDEALNY w momencie kiedy macie dzieci “rok po roku”.  Zresztą… obejrzyjcie film i sami oceńcie, czy chcecie go u nas przetestować i kupić!

1. Gondola

Gondola, może być zamontowana na stelażu na dwóch wysokościach. To coś co wyróżnia ten wózek na tle innych pojazdów. Sprawdza się szczególnie u osób, które mają problemy z kręgosłupem  lub problemy ze schylaniem i chcą zadbać o swój kręgosłup. Gondola ma  duże doświetlenie, wentylację, jest głęboka i słusznych rozmiarów. Dodatkowo pod materacykiem również znajduje się dodatkowa wentylacja. Gondola składa się “na naleśnik”, co jest bardzo wygodne podczas pakowania do np samochodu. W gondoli mamy również magnesiki, odblaski i inne gadżety, które sprawią, że jej użytkowanie będzie jeszcze przyjemniejsze! Wiem, że sporo o tej gondoli, ale muszę wspomnieć o jeszcze jednej rzeczy – przycisk wyjmowania! W większości gondol mamy guziki, które trzeba wcisnąć po obu stronach. Tutaj – guzik znajduje pod ręką, którą zdejmujemy wózek ze stelaża! Nie spotkałem się z łatwiejszym demontażem 🙂

2. Spacerówka

Spacerówka jest w wersji kubełkowej. I tutaj zaczyna się dyskusja – czy lepsza jest spacerówka kubełkowa czy “normalna” W tej spacerówce, “kubełek” możemy pochylić w ten sposób, że dzieciątko ma pozycję leżącą. Mamy tu regulowany podnóżek, a samo siedzisko możemy montować zarówno przodem jak i tyłem. Budka posiada wentylację, świetlik i osłonę przeciwsłoneczną. Dodatkowo, posiada 3-stopniową regulację pasów – pomocne!

3. Jazda w terenie

Moją uwagę zwróciło zawieszenie. Amortyzacja z tyłu, amortyzacja z przodu, piankowe koła i odblaskowe elementy. Z takim sprzętem, spacery w terenie to czysta przyjemność!

4. Funkcjonalność

Łatwe składanie, duży zamykany kosz na zamek i rzepy i MULTIFUNKCJONALNOŚĆ! Można go kupić mając jedno dziecko, można kupić z myślą o dwójce. Kombinacji jest co najmniej kilkanaście. Przodem, tyłem, gondola ze spacerówką, spacerówka z fotelikiem, dwie spacerówki – multum możliwości! A do tego wszystkiego, można jeszcze dopiąć “deskę” dla starszaków, którym zmęczyły się nóżki i chcą podjechać do domu na kołkach 😉 

5. Pakiet sprzedażowy! 

“Prezenty”, które w pakiecie dostajecie przy zakupie tego wózka, to: folia przeciwdeszczowa w gondoli, folia przeciwdeszczowa do spacerówki, adaptery do dodatkowego siedziska, adapter do podwyższenia gondoli oraz – 10-letnia gwarancja na stelaż! Spotkaliście się kiedyś z takim zaufaniem producenta do swojego produktu? Postawa godna podziwu!

Umów się i przyjedź do nas