Wózki dziecięce 3w1

Wózki dla dzieci 3w1 to uniwersalne wózki dziecięce, które służą dziecku od maleńkości do okresu wczesnego dzieciństwa. Łatwo dostosować je do szybko zmieniających się potrzeb dziecka. Początkowo stosuje się je jako foteliki samochodowe kompatybilne z ramą wózka, gondole, a następnie jako spacerówki.

Wózek dziecięcy 3w1 – fotelik samochodowy

Zanim zdecydujesz się na zakup wózka dziecięcego i fotelika samochodowego (kategoria wagowa 0-13), zwróć uwagę na kilka rzeczy. Po pierwsze, czy pasuje on do Twojego samochodu, tak aby bezpiecznie przewozić w nim dziecko. Po drugie czy przeszedł testy zderzeniowe, abyś wiedział/a, jak zachowa się w trakcie ewentualnego wypadku i w końcu – kiedy pojawi się dzieciątko, czy na pewno fotelik samochodowy do niego/do niej pasuje. Pamiętaj także, że fotelik musi być kompatybilny z wózkiem wielofunkcyjnym!

Wózek dziecięcy 3w1 – gondola                     

Gondola to nic innego jak część wózka, w której leży dziecko. W pierwszych miesiącach życia powinno przyjmować leżącą postawę, dlatego gondole zaprojektowane są wyłącznie z myślą o noworodkach i niemowlętach!

Wybierając spośród dziesiątek wózków 3w1 sprawdź, czy dołączona do zestawu gondola jest wystarczająco szeroka, aby Twoje dziecko miało maksimum miejsca. Ponadto zwróć uwagę na materiał, z jakiego jest wykonana. Przydatnym akcesorium w gondolach jest daszek chroniący przed niekorzystnym wpływem promieni słonecznych.

Wózek dziecięcy 3w1 – spacerówka

Spacerówka to element wózka służący do przewozu starszych dzieci, które etap nauki siedzenia i chodzenia mają za sobą. Poza dodatkowymi elementami, jak osłaniający daszek, ważne, aby spacerówka mogła nieco zmieniać swoją pozycję, z siedzącej do bardziej leżącej. Jest to szczególnie przydatna opcja przy dzieciach, które zasypiają w trakcie spacerów.

Warto wiedzieć! – wózek dziecięcy 3w1

Przed zakupem wózka dziecięcego 3w1 zwróć uwagę czy posiada on podstawowe zabezpieczenia: blokady na kołach, czy pasy bezpieczeństwa (najlepiej pięciopunktowe). Zapytaj sprzedawcę o materiał, z jakiego wykonane są koła i stelaż, oraz o rodzaj zawieszenia. Zobacz czy wózek został wyposażony w dodatkowe akcesoria, jak kieszonki czy kosz na zakupy.

Umów się i przyjedź do nas