Wózek biegowy Thule Chariot Sport – opinia ekspertów z Magazynbieganie.pl

Cześć, z tej strony Rafał. Dzisiaj moim gościem jest Jakub Karasek, tata i ekspert do spraw biegania z portalu magazynbieganie.pl! W dzisiejszym artykule chcemy zaprezentować Wam wózek lub, jak kto woli – przyczepkę Thule Chariot Sport, którą Kuba miał okazję przetestować przed naszym spotkaniem. W ramach wyjaśnienia – wózek biegowy, o którym piszemy jest naszym modelem testowym. Dostaliśmy go na czas testów, gdyż na rynek wchodzi nowa wersja tego modelu od Thule! Zapraszamy Was na kolejny artykuł o wózku biegowym! Ci, którzy wolą oglądać, zamiast czytać, VIDEO znajdą pod artykułem!

„Dwóch ekspertów, tatusiów opowie Wam o wózku Thule Chariot Sport […] Czy jest to wózek do biegania, przyczepka, czy rower? My rozwikłamy tę zagadkę!” – przekonuje Rafał na początku rozmowy o Thule Chariot Sport. Do czego więc służy ten model i co wyróżnia go spośród innych, dowiecie się w tym artykule! W wózku Thule Chariot Sport wyróżniono: multifunkcyjność, wygodę, charakterystyczną konstrukcję, amortyzację i solidną konstrukcję.

Multifunkcyjność

„Przekornie powiem, że nie jest to wózek do biegania, tylko wózek do wielu innych rzeczy” – ocenił Jakub Karasek. Wózek Thule Chariot Sport nie posiada standardowej konstrukcji biegowej, nie jest to też typowy wózek, jak inne biegówki. Aczkolwiek jest to ciekawie wyglądająca konstrukcja: przyczepka, wózek, która ma wiele elementów. Tak naprawdę z tym wózkiem możemy wykonywać wiele aktywności, dzięki opcji wymiany kół. Z wózkiem Thule Chariot Sport możemy biegać, jeździć rowerem czy spacerować!

Wygoda

Ku Waszemu zaskoczeniu wcale nie zaczniemy od wygody dziecka, a użytkownika (rodzica), który to dziecko musi umieścić w środku przyczepki Thule Chariot Sport. Okazuje się, że dziecko nie tylko bez trudu można wsadzić do środka, dzięki odpowiednim gabarytom wózka, ale też zapiąć go 5-punktowymi pasami bezpieczeństwa z regulacją wysokości i długości. Dodatkowo w wózku Thule Chariot Sport oparcie siedziska pozwala przyjąć dziecku „półleżącą” pozycję, co z pewnością wpływa na komfort w wózku.

Charakterystyczna konstrukcja

Unikalną cechą modelu Thule Chariot Sport jest zabudowanie go z każdej strony, tak aby dziecko nie wypięło się i nie wyślizgnęło z wózka podczas jazdy, lub aby podczas biegu do środka wózka nie dostały się drobinki (np. żwiru) lub owady. Godna uwagi w modelu Sport jest moskitiera, która z jednej strony dobrze osłania dziecko, co budzi uczucie bezpieczeństwa, z drugiej daje możliwość podejrzenia co robi maluch.

Amortyzacja

Wózek/przyczepka Thule Chariot Sport został wyposażony w regulowaną amortyzację, więc w zależności od tego, czy mamy cięższe, młodsze, czy starsze dziecko – jesteśmy w stanie sami ją wyregulować. Z drugiej strony daje nam to pewność, że w nierównym terenie możemy spokojnie biegać, czy jeździć rowerem z pewnością, że nasze dziecko nie odczuwa dyskomfortu z powodu wszelkich nierówności. Oprócz tego warte uwagi w modelu Sport są duże, pompowane koła.

Solidna konstrukcja

„To nie jest wózek, co do którego miałoby się wątpliwości. Tutaj wszystkie elementy są dopracowane, to jest wózek, który był przemyślany, a cała konstrukcja przetestowana” – opowiadał Jakub Karasek. Okazuje się, że wszystkie elementy wózka Thule Chariot Sport chodzą wyjątkowo lekko, co w połączeniu z innymi zaletami (hamulec ręczny, regulowana wysokość rączki) sprawia, że śmiało można nazwać go produktem premium.

Podsumowując, wózek biegowy Thule Chariot Sport to uniwersalny produkt premium, dla tych, którzy szukają wielozadaniowego i multifunkcyjnego modelu, który sprawdzi się jako wózek biegowy, przyczepka rowerowa i jako wózek spacerowy, który wiemy, że będzie solidny i sprawdzi się w każdych warunkach.

Jeżeli chcesz przetestować wózek biegowy to zapraszamy Cię👍 Przyjedź do naszego sklepu w Warszawie na Pryzmaty 30. Umów się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując online.

Umów się i przyjedź do nas