UWAGA! To już rok, od kiedy jesteśmy z Wami!

UWAGA! Dziś, 11 marca mija dokładnie rok odkąd twórca PRZETESTUJ-WÓZEK – Rafał Boguta, chcąc pomóc rodzicom takim jak on, wpadł na pomysł testowania wózków dziecięcych na różnych nawierzchniach przed ich zakupem. Początkowo popularne modele wózków testowaliśmy jeżdżąc i szukając różnych miejsc. Dziś te same nawierzchnie mamy na jednej ogrzewanej hali o powierzchni ponad 600m2.

Żeby przypomnieć Wam, jak początkowo wyglądały testy wózków, zapraszamy Was na filmik od naszej testerki Izy, która razem ze swoją córką Helenką wzięła na ruszt wózek Zelia marki Maxi-Cosi! Filmik znajdziecie tuż pod artykułem. A w nim między innymi:

Obszerny kosz w Maxi-Cosi Zelia

Testując wózek Iza zwróciła uwagę na taki element, jak kosz na zakupy. Pojemny kosz pozwoli nam zapakować niezbędne rzeczy, czy po prostu umieścić w nim zakupy bez potrzeby dźwigania. Chociaż umieszczenie (w tym przypadku) plecaka nie było najłatwiejsze, w końcu się udało!

Pamiętajcie, że dziś, testując wózki na naszej hali, przy ulicy Pryzmaty 30 możecie porównać tego typu elementy w różnych modelach wózków.

Gondola wózka Zelia marki Maxi-Cosi

W trakcie testu Iza zauważyła, że stelaż wózka Zelia nie daje jej możliwości pobujania dziecka do snu, jednak ze względu na konstrukcję gondoli – rusza się ona przy każdym bujaniu, co pozwoliło uśpić Helenkę – córeczkę Izy.

Test wózka Maxi-Cosi Zelia

Nasza testerka Iza przyznaje, że wózek Zelia to dobry model do miasta. Po asfalcie Zelia jedzie lekko i płynnie. Równie dobrze ten model wózka prowadzi się po kostce brukowej. Niestety, wózek Zelia nie sprawdził się podczas testu na piasku i piaszczystej dróżce. Jego koła najzwyczajniej nie są przystosowane do jazdy po trudnym terenie, co jest częstą cechą miejskich wózków.

Iza dodatkowo testowała Maxi-Cosi Zelia…

W lesie, na parkingu centrum handlowego (slalom) i na klatce schodowej (wnoszenie go na pierwsze piętro). Oprócz tego, dokładnie sprawdziła regulację rączki, łatwość montażu i demontażu, gładkość prowadzenia, dodatkowe funkcje typu osiatkowanie i regulacja daszku oraz adaptery.

Dziś te same nawierzchnie macie w jednym miejscu – przy ul. Pryzmaty 30 w Warszawie!

Na ogrzewanej hali o wielkości 600m2! To tam zobaczycie, porównacie, przetestujecie i kupicie gondolę, wózek spacerowy, wózek 2w1, wózek rok po roku lub wózek sportowy! Od teraz nie musicie wypożyczać wózka dziecięcego, aby przetestować go w terenie! Ponadto w trakcie godzinnej wizyty w PRZETESTUJ-WÓZEK macie do swojej dyspozycji DORADCÓW, którzy zgodnie z oczekiwaniami, pomogą Wam znaleźć odpowiedni wózek. Jedyne co musicie zrobić to umówić się na wizytę, dzwoniąc pod numer +22 378 10 71 albo rejestrując on-line.

Umów się i przyjedź do nas