Spacerówka Cybex Beezy z amortyzacją na 4 koła!

Cześć, z tej strony Rafał! Witam Was na blogu PRZETESTUJ-WÓZEK. W dzisiejszym artykule pozostaniemy jeszcze w wakacyjnym klimacie. Dlatego napiszę Wam o wózku spacerowym, idealnym na wakacyjną podróż, czyli o modelu Cybex Beezy! Testując ten wózek dziecięcy wyróżniłem w nim pięć elementów i są to: funkcja składania, „travel system”, funkcja spania, waga i amortyzacja. Zachęcam Was do przeczytania tego artykułu lub obejrzenia VIDEO, które znajduje się pod tekstem!

1. Funkcja składania w wózku spacerowym Cybex Beezy

Możliwość szybkiego złożenia, w dodatku do niewielkich rozmiarów jest jednym z najczęściej wymienianych elementów „must have” w wózkach dziecięcych. Funkcja szybkiego złożenia wózka w modelu Cybex Beezy pozwoli Wam zabrać go ze sobą w dowolne miejsce, niezależnie od tego jakim środkiem transportu podróżujecie. Dodatkowo dużym plusem spacerówki Cybex Beezy jest możliwość postawienia jej zaraz po złożeniu bez żadnego podparcia!

Wózek spacerowy Cybex Beezy to model, który złożysz do niewielkich rozmiarów w kilka sekund!

2. „Travel system” w Cybex Beezy

Na stelaż wózka spacerowego Cybex Beezy możecie wpiąć fotelik samochodowy 0-13 kg. Dzięki temu, kiedy Wasze dziecko zaśnie w foteliku, po zakończonej jeździe bez trudu umieścicie go na stelażu bez konieczności budzenia dziecka, co z pewnością doceni każdy rodzic.

3. Spacerówka Cybex z funkcją spania

Wiele spacerówek jakie możecie znaleźć na rynku nie posiadają jakże ważnej funkcji spania. Ta opcja sprawdza się we wszystkich rodzajach wózków, niezależnie od wieku dziecka. Cybex wyposażył model Beezy w funkcję rozłożenia oparcia siedziska do pozycji leżącej, która pozwoli niezwykle wygodnie wypocząć waszemu dziecku podczas spaceru. Dodatkowo Cybex Beezy posiada też regulowany podnóżek. Jedyne o czym musicie pamiętać to, że maksymalne obciążenie tego wózka wynosi 22 kg!

Spacerówka Cybex Beezy została wyposażona w funkcję spania.

4. Waga wózka Cybex Beezy

Wózek Cybex Beezy wyróżnia się lekkością. Waży około 8 kg co z pewnością spodoba się tym rodzicom, którzy mieszkają w bloku bez windy lub w mieście i korzystają z komunikacji miejskiej.

5. Amortyzacja w spacerówce Beezy marki Cybex

Rzadkością w niewielkich wózkach spacerowych jest amortyzacja i to w dodatku na wszystkie 4 koła. Można śmiało stwierdzić, że właśnie ona wyróżnia Cybex Beezy spośród innych spacerówek. I chociaż kółka w wózku Beezy nie są wielkie, amortyzacja z pewnością pozwoli Wam na przejazd po nieco trudniejszym terenie, niż asfalt czy chodnik.

Wózek Cybex Beezy został wyposażony w amortyzację na wszystkie 4 koła!

Jeżeli chcesz przetestować wózek Cybex Beezy przed zakupem to zapraszamy Cię👍 Przyjedź do naszego sklepu w Warszawie na Pryzmaty 30. Umów się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/

Jeżeli chcesz kupić inny wózek spacerowy to zapraszamy Cię do naszego sklepu online!

Dowiedz się więcej o wózkach marki Cybex –> Cybex Priam <–

https://www.youtube.com/watch?v=6_4tQyLSOvw

Umów się i przyjedź do nas