Przyczepka rowerowa Thule Chariot Cross

Sezon rowerowy w pełni. Na ścieżkach widać coraz więcej rowerzystów i towarzyszące im dzieci. Dlatego odkładamy na chwilę wózki dziecięce i prezentujemy wielofunkcyjną przyczepkę rowerową Thule Chariot Cross. Dlaczego wyróżniliśmy akurat ją?

Thule zalicza się do jednej z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych marek, przede wszystkim przez miłośników sportu i outdooru. Firma ta została założona w 1942 roku w Szwecji przez Erika Thulina, wielbiciela otwartych przestrzeni. Od tego czasu Thule tworzy produkty, które pomagają przetransportować sprzęt sportowy, w tym bagażniki samochodowe, kosze bagażowe czy uchwyty rowerowe. Wykorzystując swoje doświadczenie i zdobytą wiedzę w 2011 roku Thule wypuściło na rynek pierwsze wielofunkcyjne przyczepki. Dzięki nim do dzisiaj rodzice mogą prowadzić aktywne życie z dziećmi i zarażać ich miłością do sportu.

Poznaj inne produkty marki Thule:

Thule Shine. Doceń sportowy charakter najnowszego wózka 2w1

Thule Courier: przyczepka rowerowa dla dzieci

Z przyczepką Thule Chariot Cross możesz więcej

Thule Chariot Cross to nie tylko przyczepka rowerowa, którą może używać jedno lub dwoje dzieci, ale też wózek spacerowy, wózek do biegania i wózek na płozach. Jego wielofunkcyjność sprawia, że Thule Chariot Cross zdobył uznanie wśród aktywnych rodziców, ale też tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem. Co więcej, wersja Cross oferuje użytkownikom regulację zawieszenia, czego często trudno doszukać się w innych przyczepkach rowerowych.

Jednak pisząc o Thule Chariot Cross chcemy skupić się przede wszystkim na wersji rowerowej. Trudno zacząć od czegoś innego, niż od sposobu jej montażu. Okazuje się, mocowanie przyczepki jest proste i intuicyjne. Równie szybko można zdemontować zestaw rowerowy i zastąpić go przednimi kółkami, aby po chwili przekształcić przyczepkę Chariot Cross w spacerówkę.

Zobacz też: Rafał testuje Thule Chariot Cross

Przyczepka rowerowa Thule Chariot Cross, kilka słów o funkcjonalności

Pisząc o funkcjonalności przyczepki rowerowej Thule Chariot Cross należy wspomnieć przede wszystkim o regulacji oparcia siedziska, do pozycji „do odpoczynku”. Funkcja ta sprawia, że podczas dowolnie wykonywanej aktywności, dziecko będzie mogło poczuć się naprawdę komfortowo i odchylić się do tyłu.

Twoje dziecko chętnie zasypia kiedy Ty ćwiczysz? W przyczepce rowerowej Chariot Cross odchylisz wygodne oparcie siedziska, aby zapewnić mu długi i spokojny sen

Wersja Cross, to również duży kosz. Idealny dla tych, którzy w podróży chcą mieć przy sobie coś więcej, niż telefon czy portfel. Kosz w przyczepce rowerowej od Thule zmieści wodę, przekąskę, ulubioną zabawkę, a nawet małe zakupy!

Ulubiony miś? On też zmieści się do kosza, w jaki została wyposażona przyczepka rowerowa Thule Chariot Cross

Ale to nie wszystko co wpływa na funkcjonalność wózka Thule Chariot Cross. Znajdziesz w nim: kilka otworów wentylacyjnych, usprawniających przepływ powietrza w środku, moskitierę chroniącą dziecko przed insektami i wiele elementów odblaskowych. Pozostając w tym temacie warto też wspomnieć o intuicyjnym zapięciu i odpięciu 3-punktowych pasów bezpieczeństwa z osłonkami na bioderka. Oprócz tego w przyczepce rowerowej Thule Chariot Cross w łatwy sposób wyregulujesz wysokość pasów.

Składanie przyczepki rowerowej Thule Chariot Cross

Chociaż przyczepka rowerowa Thule Chariot Cross nie należy do najmniejszych, można ją złożyć w prosty sposób i wypiąć jej koła, aby zaoszczędzić miejsce w domu lub w samochodzie.

Sprawdź, jak łatwo i szybko możesz złożyć przyczepkę rowerową Thule Chariot Cross. Zobacz filmik poniżej:

Chcesz sprawdzić przyczepkę rowerową Thule Chariot Cross w terenie? Odwiedź nasz sklep stacjonarny w Warszawie, przy ul. Pryzmaty 30 lub w Gliwicach, przy ul. Tarnogórskiej 12. Zadzwoń 22 378 10 71 i umów się na wizytę, podczas której jeszcze przed zakupem przetestujesz Thule Chariot Cross na torze do testów terenowych. W naszym sklepie stacjonarnym znajdziesz też rower, do którego bez trudu podepniesz ten produkt! Pamiętaj, że rejestracja miejsca jest obowiązkowa.

Umów się i przyjedź do nas