Thule Shine. Doceń sportowy charakter najnowszego wózka 2w1

Prezentacja najnowszego wózka 2w1 Thule Shine odbyła się 10 maja 2022 roku. Zaproszeni goście mieli okazję poznać wszystkie możliwości nowego wózka dziecięcego. Podczas pokazu został zauważony i doceniony sportowy charakter nowego modelu, charakterystyczny również dla innych wózków szwedzkiej marki Thule.

W prezentacji wózka Shine wzięli udział ambasadorzy Thule, w tym Dorota Czaja, Małgorzata Socha i Filip Chajzer, którzy są nie tylko celebrytami, ale przede wszystkim rodzicami. Wśród zaproszonych gości znaleźli się również sportowcy, m.in.: triathlonista Marcin Fabiszewski, triathlonistka i biegaczka Ewelina Wołos oraz przedstawiciele Przetestuj-Wózek: Rafał Boguta, lider projektu, a prywatnie tata pięciorga dzieci, oraz Andrzej Tkaczyk, doradca. 

Ambasadorzy marki Thule, w tym Dorota Czaja, Małgorzata Socha czy Filip Chajzer to nie tylko popularni celebryci, ale przede wszystkim rodzice
Na prezentacji najnowszego wózka Thule Shine nie zabrakło też sportowców. Na zdjęciu triathlonista Marcin Fabiszewski i triathlonistka oraz biegaczka Ewelina Wołos

Co wyróżnia wózek Thule Shine?

To co wyróżnia wózek Thule Shine, to amortyzacja na wszystkie koła. Zostały one  wykonane z trwałego tworzywa i są odporne na zużycie. Na uwagę w wózku Thule Shine zasługuje także obszerne, wygodne siedzisko spacerowe, regulowane wraz z podnóżkiem do pozycji leżącej. Siedzisko, dla większego bezpieczeństwa dziecka, zostało wyposażone w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa i pałąk zabezpieczający przed wyślizginięciem się. 

Siedzisko spacerowe w jednej chwili zamontujesz przodem lub tyłem do kierunku jazdy, w zależności od preferencji Twoich i Twojego dziecka. Pod siedziskiem znajduje się duży kosz na zakupy, który pomieści wszelkie niezbędne akcesoria dziecięce. Oprócz tego z wózkiem Thule Shine nadchodzące upały przestały być problemem. Duża budka, która ma filtry UV 50+, chroni dziecko przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Chociaż wózka nie można zaliczyć do najlżejszych (9,4 kg), to jego atutem są kompaktowe rozmiary po złożeniu. Ponadto istnieje możliwość wpięcia na stelaż gondoli, siedziska spacerowego (do 22 kg) lub fotelika samochodowego. Wszystko to sprawia, że wózek Thule Shine okazuje się niezwykle funkcjonalnym modelem. 

Wózek Thule Shine już niebawem do kupienia w sklepie stacjonarnym Przetestuj-Wózek.

Znajdziesz nas w:

  • Warszawie, przy ul. Pryzmaty 30,
  • Gliwicach, przy ul. Tarnogórskiej 12.

Rezerwacja miejsc jest obowiązkowa, dlatego zadzwoń 22 378 10 71 i umów się na wizytę.

Umów się i przyjedź do nas