Thule Courier: przyczepka rowerowa dla dzieci

Nietrudno zauważyć, że przyczepki rowerowe dla dzieci zdobywają coraz większą popularność nie tylko wśród fanów kolarstwa, ale i rodziców korzystających z rowerów okazyjnie. Co więcej, od kiedy do Polski zawitała prawdziwa wiosna, na ścieżkach rowerowych nietrudno dostrzec rowerzystów, którym chętnie towarzyszą dzieci. Coraz więcej pytań dotyczących przyczepek rowerowych dla dzieci zadają też Ci rodzice, którzy zaczynają planować wakacyjne wyjazdy. Dlatego wszystkim zainteresowanym i szukającym okazji pragniemy przedstawić najnowszą przyczepką rowerową: Thule Courier.

Raczej nie ma sportowca, czy to kolarza, czy zawodowego biegacza, który szukając wózków sportowych do wspólnych treningów z dzieckiem, nie usłyszałby o marce Thule. Założona w Szwecji dokładnie 80 lat temu firma nieustannie wspiera aktywnych rodziców i miłośników outdooru. A jeden z ich najnowszych produktów: przyczepka rowerowa Thule Courier, już zdążył podbić światowy rynek!

Ten artykuł może Cię zainteresować: Przyczepka rowerowa czy fotelik do roweru? Co najlepiej wybrać dla swojego dziecka?

Thule Courier, 2-miejscowa przyczepka rowerowa

To co z pewnością wyróżnia przyczepkę rowerową Thule Courier to przestronne dwuosobowe siedzenie sportowe w kabinie, z którego może skorzystać dwójka dzieci (maksymalna waga dziecka: 2×22 kg). Dodatkowo siedziska wyposażone w 5-punktowe pasy zapewniają Twoim dzieciom bezpieczeństwo, a Tobie dają wewnętrzny spokój podczas jazdy.

W najnowszej przyczepce Thule Courier wygodnie i bezpiecznie będzie podróżować nawet dwójka dzieci

Przekształć przyczepkę rowerową Thule Courier w wygodny wózek spacerowy

Dzięki zestawowi rowerowemu i spacerowemu, który znajdziesz w komplecie, w jednej chwili przyczepkę rowerową Thule Courier możesz przekształcić w wygodną spacerówkę. Odblaskowe i kompaktowe koła, idealne do jazdy w zatłoczonych miejscach, a także regulowany uchwyt, który dostosujesz do swojego wzrostu, sprawdzą się zawsze wtedy, kiedy zechcesz zwolnić tempo i pospacerować z dziećmi.

Thule Courier dzięki technologi FlipFlat możesz przekształcić także w przyczepkę towarową/wózek bagażowy, dzięki punktom mocowania i wytrzymałej podłodze. Jednak to nie wszystko! Dodatkowe akcesorium pozwoli Ci przewieźć w Thule Courier także Twojego czworonoga. Miękkie legowisko, ale też pokrycie dachowe z osłonką przeciwsłoneczną sprawią, że Twój pupil będzie podróżował naprawdę bezpiecznie.

A może potrzebujesz szybko przemieścić się z miejsca na miejsce? Złóż przyczepkę rowerową Thule Courier na płasko, wsadź ją do bagażnika swojego auta i jedź wszędzie tam, gdzie potrzebujesz. Opcja składania na płasko nie tylko usprawni transport przyczepki, ale również ułatwi jej przechowywanie.

Jesteś zainteresowany 2-miejscową przyczepką dla dzieci Thule Courier? Odwiedź nasz sklep stacjonarny w Warszawie, przy ul. Pryzmaty 30. Zadzwoń 22 378 10 71 i umów się na wizytę, podczas której jeszcze przed zakupem przetestujesz Thule Courier na torze do testów terenowych. W naszym sklepie stacjonarnym znajdziesz też rower, do którego bez trudu podepniesz ten produkt! Pamiętaj, że rejestracja miejsca jest obowiązkowa.

Umów się i przyjedź do nas