Cybex Zeno: przekonaj się, że aktywność fizyczna jest dla każdego!

Chociaż oficjalna ambasadorka marki Cybex, Anna Lewandowska jest tylko jedna, Ty też tak jak ona możesz ćwiczyć ze swoim dzieckiem! Dzięki nowej linii Cybex Sport zaczniesz aktywnie spędzać wspólny czas i biegać z wózkiem, podpiąć go jako przyczepkę do roweru, a w okresie zimowym zamienić koła na płozy. Co więcej z wózkiem multisport Cybex Zeno możesz też jeździć na rolkach ciągnąc lub pchając wózek przed sobą!

Dowiedz się więcej: Wózek biegowy Cybex Zeno by Anna Lewandowska

Chcesz wrócić do formy sprzed ciąży, a może po prostu pragniesz zadbać o swoją kondycję, jednak nie masz na to czasu bo ciągle zajmujesz się dzieckiem? Możecie ćwiczyć wspólnie! Już dziś podejmij aktywność z wybranym wózkiem biegowym z linii Sport: Cybex Zeno, Cybex Avi lub Cybex Zeno Bike.

Ten artykuł może Cię zainteresować: Wózek do biegania i do roweru Cybex Zeno – rewolucja wśród wózków biegowych!

Sprawdź możliwości wózków biegowych Cybex z linii Sport w warunkach terenowych. Umów się na Dni Otwarte od 21 do 23 kwietnia i przetestuj wózek multisport jeszcze przed zakupem na torze o długości ponad kilometra na bulwarach wiślanych tuż przy stacji metra Centrum Nauki Kopernik. Zadzwoń: 22 378 10 71, zapisz się i skorzystaj z usługi VIP, aby nie stać w kolejce i sprawdzić swój wymarzony wózek na jedynym takim torze. 

Umów się i przyjedź do nas