Wózek biegowy Cybex Zeno by Anna Lewandowska

Czy miałeś okazję przyjrzeć się wózkowi Cybex Zeno zaprojektowanemu przez Annę Lewandowską? Ten wózek dziecięcy i przyczepka rowerowa w jednym zdążyła już zrewolucjonizować rynek i dzięki swojej multifunkcjonalności zachęcić rodziców do aktywności z dzieckiem. 

Najpopularniejsza polska trenerka fitness, reprezentantka Polski w karate tradycyjnym i wielokrotna medalistka mistrzostw świata ponownie zaufała niemieckiej marce. Przypomnijmy, że wcześniej Anna Lewandowska użytkowała wózki Cybex Priam i Cybex Priam 2.0 Lux Platinum, a obecnie została ambasadorką wózka Cybex Zeno, z którym promuje aktywność fizyczną. Od teraz żona słynnego piłkarza, Roberta Lewandowskiego, ukochany przez nią sport może uprawiać razem ze swoimi córkami: Klarą i Laurą.

Anna Lewandowska promuje wózek i przyczepkę rowerową Zeno od niemieckiej marki Cybex

Nowa odsłona wózka Cybex Zeno z pewnością budzi zachwyt! Delikatny, dziewczęcy róż w połączeniu z czernią w tym wózku biegowym z pewnością zachęci do zakupu niejednego rodzica. Niestandardowym elementem upiększającym wózek biegowy Zeno są motylki w kolorze różowym oraz połączenie podpisu Anny Lewandowskiej z logiem niemieckiej marki. 

Z wózkiem biegowym Cybex Zeno możesz: biegać, jeździć na rowerze lub na nartach biegowych!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wózku biegowym Cybex Zeno, koniecznie obejrzyj nasze VIDEO:

https://www.youtube.com/watch?v=7T6wXfVes2Q&t=859s

Pamiętaj, że ten wózek dziecięcy kupisz w naszym sklepie stacjonarnym Przetestuj-wózek, przy ul. Pryzmaty 30 w Warszawie!

Umów się i przyjedź do nas