Cybex Zeno, wielofunkcyjny wózek biegowy 4w1

Kiedy Nowy Rok zbliża się wielkimi krokami, my – rodzice w głowach tworzymy już noworoczne postanowienia. Okazuje się, że do najpopularniejszych zalicza się między innymi zrzucenie zbędnych kilogramów. Aby wytrwać i osiągnąć zamierzony cel, warto już teraz rozejrzeć się za odpowiednim sprzętem umożliwiającym trening z dzieckiem, jakim może być multifunkcyjny wózek 4w1 Zeno, niemieckiej marki Cybex. Markę Cybex bezsprzecznie można nazwać liderem, który od lat tworzy bezpieczne i funkcjonalne akcesoria dla dzieci, w tym właśnie wózki. Chociaż do niedawna Cybex produkował jedynie spacerówki i wózki głęboko-spacerowe, obecnie oferta tej firmy została wzbogacona o model Zeno, przyczepkę sportową i wózek biegowy w jednym. 

Cybex Zeno to wózek do biegania, który możemy ciągnąc za sobą za pomocą długiego uchwytu przymocowanego do pasa stabilizującego, jaki zakładamy na siebie lub korzystając z silikonowej, antypoślizgowej rączki do prowadzenia wózka przed sobą. Dodatkowo korzystając z wózka Cybex Zeno, możemy wykonywać trening siły biegowej, podczas którego obciążeniem będzie nie tylko sam wózek, ale i dziecko znajdujące się w wygodnym siedzisku spacerowym. Co więcej, z multifunkcyjnym wózkiem Zeno rozpędzimy się do dużych prędkości, bez obaw, że potkniemy się o wózek lub w trakcie biegu kopniemy dziecko.

Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej: Wózek biegowy Cybex Zeno by Anna Lewandowska

Cybex Zeno, wózek multisport 4w1

Cybex Zeno, jako model do biegania i przyczepka rowerowa w jednym został okrzyknięty wózkiem multisport. To oznacza, że wózkowi Cybex Zeno nie oprą się nawet Ci rodzice, którzy z bieganiem nie mają nic wspólnego. Dlaczego? Ponieważ ten model wózka, może służyć także jako:

  • spacerówka,
  • przyczepka rowerowa
  • sanie biegowe.

Wózek 4w1 Cybex Zeno multisport został stworzony z myślą o rodzicach, którym nie wystarczają codzienne spacery z dzieckiem. Miłośnicy kolarstwa mogą więc skorzystać z zestawu rowerowego, na który składa się drążek holowniczy i zaczep pozwalający ciągnąć wózek za sobą. Zwolennicy jazdy na nartach biegowych także skorzystają z przyczepki, ciągnąc ją za sobą podczas treningu z dzieckiem.

Pas biodrowy pozwala między innymi na komfortowe i bezpieczne ciągnięcie wózka biegowego Cybex Zeno podczas joggingu, jazdy na rowerze, na nartach czy rolkach

Bezpieczeństwo w wózku Cybex Zeno

Nie bez przyczyny niemiecka marka Cybex została wyróżniona ponad 400 razy za dizajn, funkcjonalność i bezpieczeństwo swoich produktów. Co ciekawe, podczas tworzenia jednego z nich, wózka biegowego Cybex Zeno, producent skorzystał z doświadczenia wielu specjalistów z zakresu budowy spacerówek i sportowców, aby był wyjątkowy. Użytkując wózek Zeno łatwo dojść do wniosków, że współpraca ta przyniosła oczekiwane rezultaty. Okazuje się, że podczas wykonywania rozmaitych czynności: spaceru, joggingu, jazdy na rowerze, nartach biegowych, a nawet rolkach z wózkiem Zeno, dziecko pozostaje tak samo bezpieczne.

Wszystko to za sprawą dziesięciopunktowej uprzęży, która zabezpiecza dziecko przed wyślizgnięciem się z siedziska spacerowego. Oprócz tego na bezpieczeństwo dziecka wpływają też hamulce bębnowe zastosowane na tylnej osi, które blokują oddziaływanie ciężaru wózka na trenującego rodzica w trakcie wjazdu lub zjazdu ze stromych wzniesień. Niemały wpływ na bezpieczeństwo podczas treningów ma możliwość regulacji wysokości przyczepki, a także pompowane koła z amortyzacją na tył, wspomagające jazdę po nierównościach. Dodatkowo na bezpieczeństwo dziecka wpływają elementy odblaskowe, dzięki którym wózek i przyczepka w jednym stają się widoczne po zmroku. Co więcej, kupując wózek Cybex Zeno w zestawie otrzymujemy światełko bezpieczeństwa mocowane z tyłu oraz chorągiewkę na tyczce.

Pasy bezpieczeństwa umieszczone w siedzisku spacerowym wózka Cybex Zeno zabezpieczą dziecko przed wyślizgnięciem podczas treningu

Możliwość personalizacji w wózku Cybex Zeno

Cybex Zeno wyróżnia się spośród innych wózków biegowych estetycznym wykończeniem oraz nieszablonowym designem. To, co jeszcze wpływa na jego wyjątkowość to możliwość personalizacji. W wózku Cybex Zeno można wybrać jedną z trzech dostępnych kolorów ram i jeden z pięciu kolorów tapicerek. Zainteresowani zakupem rodzice mogą wybrać także model z kolekcji Cybex by Puma czy Cybex Sport by Anna Lewandowska, która trafiła na rynek w październiku 2021 roku.

Rodzice zainteresowani zakupem wózka biegowego i przyczepki rowerowej w jednym, mogą spersonalizować wózek wybierając między innymi jeden z trzech dostępnych kolorów ramy

Jeżeli jesteście zainteresowani wózkiem Cybex Zeno i chcecie przed zakupem przetestować go na naszym torze, to zapraszamy Was👍 Umówcie się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/ i przyjedźcie do naszego sklepu w Warszawie na Pryzmaty 30! Więcej o wózkach Cybex dowiesz się ze strony Cybex e-Priam lubCybex Zeno.

Umów się i przyjedź do nas