Zastanawiasz się, jak na różnych nawierzchniach sprawdzi się wózek dziecięcy, który zamierzasz kupić? Czy poradzi sobie na plaży, na którą tak często jeździsz? A może czy nada się do miasta – nie stawiając oporu podczas wjazdu na wysokie chodniki? Nie zastanawiaj się! Przyjedź na Ryżową 29 w Warszawie i przekonaj się sam/sama!

O pierwszym torze do testowania wózków już pisaliśmy! Najwyższa pora abyście dowiedzieli się jakiego rodzaju nawierzchnie możecie dodatkowo na nim znaleźć, oprócz piasku i kamyczków.

Kostka ażurowa

Kostka imitująca nierówne nawierzchnie na miejskich chodnikach to idealny przykład drogi, z jaką każdego dnia muszą borykać się posiadacze wózków w małych i dużych miastach. Wykorzystywana najczęściej na podjazdach czy ścieżkach niekiedy uniemożliwia swobodny przejazd wózkiem bez użycia siły – jeżeli zaopatrzymy się w zły model.

Podjazdy

Podjazdy, często tak jak kostka ażurowa to zmora mieszkańców miast i miasteczek. Niekiedy nawet te niezbyt wysokie potrafią być uciążliwe jeżeli prowadzimy dziecięcy wózek dodatkowo obciążony torbą z zakupami. A i wysokich podjazdów nie brakuje. Dlatego jeżeli chcesz mieć pewność, że niezależnie od ich wysokości wózek dziecięcy sobie poradzi – przetestuj go!

Trawnik

O ile niska trawa nie powinna być wyzwaniem w trakcie prowadzenia dziecięcego wózka, o tyle wysoka, gęsta trawa może go uniemożliwić. Dlatego jeżeli na co dzień otacza Cię łąka, lub lubisz spacerować po tego typu terenach powinieneś/powinnaś sprawdzić czy wybrany przez Ciebie model poradzi sobie na takiej nawierzchni!

Kora

Rzadko pojawiająca się w mieście kora lub wióry to rodzaj podłoża, o który często pytają miłośnicy spacerów po lesie i wypadów poza miasto. Spacer po takiej nawierzchni bez modelu wyposażonego w odpowiedni rodzaj kół może okazać się naprawdę trudny. Zakopujące się niczym w piasku koła, niekiedy brak możliwości skręcenia wózkiem w odpowiednim kierunku czy znajdujące się pod korą niespodzianki w postaci małych korzeni to tylko jedne z utrudnień.

Jeżeli chcesz przetestować wózek znanych marek i sprawdzić go przed zakupem – przyjedź do nas! Zapraszamy na Ryżową 29 w Warszawie lub prosimy o kontakt: [email protected]

A na koniec kilka zdjęć wykonanych podczas tworzenia pierwszego toru do testów wózków dziecięcych!

Pierwszy tor do testów wózka

Pierwszy tor do testów wózka

Pierwszy tor do testów wózka

 

Umów się i przyjedź do nas