Zastanawiasz się, jak na różnych nawierzchniach sprawdzi się wózek dziecięcy, który zamierzasz kupić? Czy poradzi sobie na plaży, na którą tak często jeździsz? A może czy nada się do miasta – nie stawiając oporu podczas wjazdu na wysokie chodniki? Nie zastanawiaj się! Przyjedź na Ryżową 29 w Warszawie i przekonaj się sam/sama!

O pierwszym torze do testowania wózków już pisaliśmy! Najwyższa pora abyście dowiedzieli się jakiego rodzaju nawierzchnie możecie dodatkowo na nim znaleźć, oprócz piasku i kamyczków.

Kostka ażurowa

Kostka imitująca nierówne nawierzchnie na miejskich chodnikach to idealny przykład drogi, z jaką każdego dnia muszą borykać się posiadacze wózków w małych i dużych miastach. Wykorzystywana najczęściej na podjazdach czy ścieżkach niekiedy uniemożliwia swobodny przejazd wózkiem bez użycia siły – jeżeli zaopatrzymy się w zły model.

Podjazdy

Podjazdy, często tak jak kostka ażurowa to zmora mieszkańców miast i miasteczek. Niekiedy nawet te niezbyt wysokie potrafią być uciążliwe jeżeli prowadzimy dziecięcy wózek dodatkowo obciążony torbą z zakupami. A i wysokich podjazdów nie brakuje. Dlatego jeżeli chcesz mieć pewność, że niezależnie od ich wysokości wózek dziecięcy sobie poradzi – przetestuj go!

Trawnik

O ile niska trawa nie powinna być wyzwaniem w trakcie prowadzenia dziecięcego wózka, o tyle wysoka, gęsta trawa może go uniemożliwić. Dlatego jeżeli na co dzień otacza Cię łąka, lub lubisz spacerować po tego typu terenach powinieneś/powinnaś sprawdzić czy wybrany przez Ciebie model poradzi sobie na takiej nawierzchni!

Kora

Rzadko pojawiająca się w mieście kora lub wióry to rodzaj podłoża, o który często pytają miłośnicy spacerów po lesie i wypadów poza miasto. Spacer po takiej nawierzchni bez modelu wyposażonego w odpowiedni rodzaj kół może okazać się naprawdę trudny. Zakopujące się niczym w piasku koła, niekiedy brak możliwości skręcenia wózkiem w odpowiednim kierunku czy znajdujące się pod korą niespodzianki w postaci małych korzeni to tylko jedne z utrudnień.

Jeżeli chcesz przetestować wózek znanych marek i sprawdzić go przed zakupem – przyjedź do nas! Zapraszamy na Ryżową 29 w Warszawie lub prosimy o kontakt: kontakt@przetestuj-wozek.pl

A na koniec kilka zdjęć wykonanych podczas tworzenia pierwszego toru do testów wózków dziecięcych!

Pierwszy tor do testów wózka

Pierwszy tor do testów wózka

Pierwszy tor do testów wózka

 

Call Now ButtonUmów się i przyjedź do nas