Pierwszy tor do testów wózków dziecięcych!

Już jest – przygotowany specjalnie dla Was pierwszy tor do testów wózków dziecięcych! Zlokalizowany przy ulicy Ryżowej 29 pozwoli Wam sprawdzić i natychmiast ocenić znane wózki dla dzieci – od gondoli po spacerówki. Sprawdźcie w części 1 co dla Was przygotowaliśmy!

Pierwszy tor do testów!

Tory do testowania wózków – co na Was czeka?

Żwir i kamienie. Tego typu tor nie należy do najłatwiejszych do pokonania. Dlatego jeśli jesteś fanem/fanką spacerów poza miastem, sprawdź czy wózek który wybrałeś/aś nada się na taki teren.

Pierwszy tor do testów!

Piasek! Specjalnie dla tych, którzy uwielbiają spędzać czas na plaży, niezależnie od tego czy to nad morzem, czy nad jeziorkiem. Jazda po piachu może okazać się trudna, jeśli zaopatrzymy się w nieodpowiedni model. Dodatkowo na naszej plaży do testów możecie usiąść na wygodnych, plażowych fotelach specjalnie od Przetestuj Wózek!

Pierwszy tor do testów!

Wózki dziecięce – jakie modele możecie przetestować?

W centrum bezpieczeństwa fotelik.info przy ulicy Ryżowej możecie nie tylko zobaczyć, ale też przetestować wiele wózków dziecięcych. W tym:

i wiele innych!

Już niebawem kolejne informacje o innych nawierzchniach, przygotowanych specjalnie dla Was! Jeżeli chcecie przetestować wózek przyjedźcie koniecznie do naszego punktu przy ulicy Ryżowej 29 w Warszawie lub napiszcie do nas: [email protected]

Umów się i przyjedź do nas