Testujemy nowość – MUUVO TRICK

Jeśli to co polskie nie jest Ci obojętne i chcesz docenić dobre polskie produkty dla dzieci wybierz markę Muuvo. Ten polski producent wózków dziecięcych i akcesoriów do wózków wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnych rodziców dzięki modelowi Trick.

Wydawać by się mogło, że wózek Muuvo Quick 3.0 był modelem, na który czekało wielu rodziców. Okazuje się, że kolejny funkcjonalny i bezpieczny wózek dziecięcy Muuvo Trick również cieszy się niemałym uznaniem. Nie powinno to dziwić tego, kto choć trochę poznał możliwości tego modelu. Jego żelowe koła, w tym przednie koła obrotowe z możliwością blokady do jazdy na wprost sprawdzą się na nierównej nawierzchni, a bardzo dobra amortyzacja spowoduje, że jazda po trudniejszym terenie będzie naprawdę płynna.

Co ważne, wózek Muuvo Trick można złożyć do niewielkich rozmiarów, co z pewnością ułatwi nie tylko jego przechowywanie ale i transport. Regulowane oparcie siedziska spacerowego z możliwością przełożenia tyłem lub przodem do kierunku jazdy sprawia, że w każdej chwili możesz dostosować go do zmieniających się potrzeb Twojego dziecka. Oprócz tego w wózku Muuvo Trick wyregulujesz też podnóżek.

Więcej o wózku Muuvo Trick dowiesz się z tego artykułu: Muuvo Trick i Muuvo Quick 3.0 – porównanie wózków dziecięcych

Muuvo Trick to nie tylko funkcjonalny i bezpieczny wózek polskiego producenta, ale też bardzo stylowy model

Aby w pełni pokazać potencjał wózka Muuvo Trick, lider zespołu Przetestuj-wózek nagrał krótkie VIDEO, na którym zobaczysz, jak wózek sprawdza się na:

  • terenie miejskim,
  • chodniku,
  • ścieżce w parku,
  • kostce brukowej,
  • terenie leśnym z licznymi przeszkodami,
  • żwirze,
  • piaszczystej plaży.

Zobacz VIDEO o wózku Muuvo Trick:

Jeżeli jesteś zainteresowany wózkiem Muuvo Trick i chcesz przed zakupem przetestować go na naszym torze, to zapraszamy Cię! Umów się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/ i przyjedź do naszego sklepu w Warszawie na Pryzmaty 30! 

Umów się i przyjedź do nas