Spacerówka X-lander X-FLY – recenzja wózka

Lekki, mały i kompaktowy wózek na podróże? Tylko X-lander X-FLY! Ten ważący zaledwie 6,9 kg wózek dziecięcy będzie dobrym kompanem dla Twojego dziecka zarówno podczas wakacji w Polsce, jak i pierwszego zagranicznego wyjazdu. Przeczytaj artykuł i dowiedz się dlaczego jeszcze warto kupić wózek X-lander X-FLY! 

X-lander to marka z polskim kapitałem, która powstała z myślą o aktywnych rodzicach, miłośnikach outdooru i tych, którzy cenią sobie komfortowe spacery z dziećmi. Wózki X-lander posiadają nowoczesną konstrukcję i wyróżniają się holenderskim wzornictwem. Jednak cechą, która wyróżnia te wózki spośród innych są rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo maluszka, znajdującego się w wózku.

Chcesz obejrzeć VIDEO o wózku spacerowym X-lander X-FLY? Kliknij TUTAJ

X-lander X-FLY: siedzisko spacerowe

Chociaż wózek X-lander X-FLY zalicza się do mniejszych wózków spacerowych, jego siedzisko jest zaledwie o 1 cm mniejsze od siedziska w wózku terenowym X-lander X-Move, a przy tym zapewnia dziecku tyle samo wygody! Co więcej, siedzisko spacerowe w wózku X-FLY zostało wyposażone w funkcję regulacji pozycji (regulowane oparcie i podnóżek), w tym do pozycji leżącej. Pisząc o podnóżku warto wspomnieć, że nadrukowany na nim został odblask, dla dobrej widoczności wózka po zmroku. Dzięki temu wózek nabiera nowoczesnego wyglądu, a podróżujące dziecko jest jeszcze bardziej bezpieczne.

Możliwość regulacji oparcia oraz podnóżka są jednym z atutów wózka spacerowego X-lander X-FLY

Kolejnym elementem siedziska spacerowego jest budka, powiększana do rozmiaru XL. Budka jest na tyle duża, że ochroni dziecko przed słońcem czy wiatrem. Dodatkowo posiada ona otwory wentylacyjne. Ponadto ten wózek spacerowy ma 5-punktowy pas bezpieczeństwa z miękkim pasem krokowym i funkcją szybkiego rozpinania oraz dowolnego zapinania jego poszczególnych elementów.

Amortyzacja w wózku X-lander X-FLY

Wózek spacerowy X-lander X-FLY nie został wyposażony w duże koła, ale posiada miękką amortyzację! To właśnie ona i wysokiej jakości łożyskowe koła sprawiają, że X-FLY płynie po płaskim i nieco trudniejszym terenie. Dodatkowo blokada przednich kół w tym modelu umożliwia nam stabilną i płynną jazdę podczas spaceru po nierównościach.

Miękka amortyzacja w wózku X-lander X-FLY wpływa na płynną jazdę po nieco trudniejszym terenie

Waga wózka spacerowego X-lander X-FLY

X-lander X-FLY możemy zaliczyć do wózków ultrakompaktowych. Dlaczego? Ponieważ ten model waży zaledwie 6,9 kg! Jego długość (przed złożeniem) wynosi 86 cm, wysokość 105 cm, a szerokość 45 cm. 

X-lander X-FLY: składanie

Innym atutem wózka X-lander X-FLY jest możliwość szybkiego złożenia go do niewielkich rozmiarów. Po złożeniu wymiary wózka to: 49 cm (długość) x 28 cm (wysokość) x 45 cm (szerokość). Połączenie niewielkich rozmiarów po złożeniu z jego wagą sprawia, że wózek X-FLY jest wygody na każdą podróż niezależnie od środka transportu. 

Funkcjonalność wózka X-lander X-FLY

Wózek X-lander X-FLY został wyposażony w wygodny pasek, ułatwiający przenoszenie wózka. W wózku X-lander X-FLY znajdziecie dodatkowo odpinany z dwóch stron pałąk dla dziecka, wykonany z ekoskóry i pozbawiony substancji szkodliwych. Dodatkowo do wózka producent dołączył moskitierę, która chroni dziecko przed insektami podczas spaceru w parku czy lesie. Warto też wspomnieć o obecności kosza na zakupy, znajdującego się pod siedziskiem spacerowym.


Jeżeli jesteście zainteresowani wózkiem X-lander X-FLY i chcecie przed zakupem przetestować go na naszym torze, to zapraszamy Was Umówcie się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/ i przyjedźcie do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie na Pryzmaty 30 lub w Gliwicach, przy ul. Tarnogórskiej 12.

Umów się i przyjedź do nas