Wózek dziecięcy 2w1 X-lander X-Move

Cześć, z tej strony Rafał! Witajcie na blogu PRZETESTUJ-WÓZEK, na którym przeczytacie przede wszystkim recenzje różnych wózków dziecięcych. Dzisiaj chcę zaprezentować Wam wózek dla dziecka 2w1 X-lander X-Move, który kupicie w naszym sklepie stacjonarnym, przy ul. Pryzmaty 30 w Warszawie.

Z tego artykułu dowiecie się nieco więcej o wózku 2w1 X-lander X-Move, który miałem przyjemność przetestować w salonie PRZETESTUJ-WÓZEK, na specjalnie stworzonym torze. Jeśli zamiast czytać wolicie oglądać, kliknijcie –> tutaj <– i obejrzyjcie VLOGA o wózku 2w1 X-lander X-Move!

1. X-lander X-Move – wózek na każdy teren!

Wózek X-lander X-Move to doskonały wózek dziecięcy na każdy teren. Aczkolwiek to nie tylko moje spostrzeżenie, ale też rodziców, którzy przyjeżdżają po wymarzony wózek do naszego salonu na ul. Pryzmaty 30 w Warszawie. X-Lander X-Move to model, który sprawdzi się zarówno w mieście, jak i na trudnym oraz bardzo trudnym terenie!

Dlaczego wózek dziecięcy X-lander X-Move można określić mianem wózka terenowego? Po pierwsze sama konstrukcja wózka jest naprawdę porządna! Dodatkowo dobra amortyzacja oraz pompowane koła sprawiają, że z jazdy wózkiem X-Lander X-Move będziecie czerpać prawdziwą przyjemność.

Pompowane koła w jaki jest wyposażony wózek dziecięcy X-lander X-Move pomogą Ci pokonać każdy trudny teren!

2. Siedzisko spacerowe w wózku X-lander X-Move

Drugą rzeczą, która zwraca moją uwagę w wózku dziecięcym X-lander X-Move jest siedzisko spacerowe, które możecie skierować przodem lub tyłem do  kierunku jazdy. To bardzo wygoda opcja, szczególnie dla rodziców tych dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wersją spacerową. Młodsze dzieci zazwyczaj wolą być skierowane przodem do rodziców, kiedy te starsze chcą podziwiać otaczający je świat. Co więcej obszerne siedzisko spacerowe w wózku X-lander X-Move w każdej chwili możesz rozłożyć do pozycji leżącej. Dzięki temu, kiedy Twoje dziecko zaśnie podczas spaceru zapewnisz mu wysokie poczucie komfortu!

W siedzisku spacerowym, adekwatnie do jego rozmiaru możesz znaleźć dużą budkę z dodatkowym panelem, który możesz rozłożyć, aby ochronić swoje dziecko przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Ponadto budka wyposażona jest w wizjer, który nie tylko umożliwi Ci obserwację dziecka podczas spaceru, ale też zapewni odpowiedni przepływ powietrza.

Pisząc o siedzisku spacerowym wózka X-lander X-Move trudno nie wspomnieć o niespotykanym systemie zapinania pasów, który z pewnością uniemożliwi Waszemu dziecku niekontrolowane odpinanie pasów bezpieczeństwa.

W wózku X-lander X-Move docenisz między innymi innowacyjny sposób zapinania pasów bezpieczeństwa

3. Gondola w wózku X-lander X-Move

Na stelaż wózka X-lander X-Move możecie poza siedziskiem spacerowym, wpiąć także gondolę przeznaczoną dla dziecka już od pierwszego dnia życia. Gondola, którą prezentuje jest lekka, ale przy tym solidna i trwała. Co więcej, uważam, że gondola do wózka X-lander X-Move sprawdzi się idealnie zarówno w okresie jesienno-zimowym, jak i okresie letnim. Pozwala na to między innymi struktura materiału z jakiej jest wykonana. Ciekawym rozwiązaniem, jakie producent zastosował w tym modelu jest możliwość rozsunięcia okrycia gondoli, w celu poprawy wentylacji w środku.

Na stelaż wózka X-lander X-Move możesz wpiąć zarówno siedzisko spacerowe, jak i obszerną gondolę dla Twojego dziecka

4. Funkcjonalność wózka dla dziecka X-lander X-Move

Chociaż nie dla każdego dodatkowe gadżety w wózku dziecięcym są istotne, uważam, że mogą one doskonale wpłynąć na funkcjonalność wózka. W tym przypadku gadżetem wyróżniającym ten wózek spośród innych są lampeczki umieszczone na dole wózka i dzięki którym staniecie się widoczni, szczególnie podczas spacerów po zmroku. W wózku dziecięcym X-lander X-Move znajdziecie także kosz na zakupy umieszczony pod siedziskiem oraz moskitierę.

Wciśnij jeden guzik w wózku X-lander X-Move aby zapewnić sobie i dziecku widoczność po zmroku!

Pisząc o funkcjonalności warto wspomnieć o składaniu wózka dziecięcego X-lander X-Move. Jeśli chcecie złożyć i schować ten model wózka dziecięcego najpierw musicie wcisnąć stopą dwa przyciski umieszczone na dole wózka. Ponadto w tym wózku możecie odczepić koła, aby zająć mniej miejsca w niedużych bagażnikach samochodowych.

5. Prowadzenie wózka 2w1 X-lander X-Move

Wózek dziecięcy X-lander X-Move poradzi sobie na każdym terenie. Video z naszych testów po różnych nawierzchniach znajdziecie poniżej:

Jeżeli jesteście zainteresowani wózkiem X-lander X-Move i chcecie przed zakupem przetestować go na naszym torze, to zapraszamy Was👍 Umówcie się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/ i przyjedźcie do naszego sklepu w Warszawie na Pryzmaty 30!

Umów się i przyjedź do nas