Rozstrzygnięcie konkursu: wygraj jeździk grawitacyjny Bjørg od skiddou

Konkurs na komentarz dotyczący najmilszego, najbardziej rozczulającego, najweselszego wspomnienia z Dnia Dziecka, kiedy to Ty byłaś/byłeś dzieckiem, rozstrzygnięty! Spośród wielu komentarzy zamieszczonych pod postem konkursowym na Facebooku i Instagramie Przetestuj-Wózek nasze jury wybrało jeden zwycięski, który zostanie nagrodzony jeździkiem grawitacyjnym Bjørg. Fundatorem nagrody jest polska marka skiddou.

Jeździk grawitacyjny Bjørg od polskiej marki skiddoü to lekki, stabilny i niebanalny pojazd dla dziecka (maksymalne obciążenie jeździka wynosi aż 50 kg!). Jeździk wpływa między innymi na umiejętność nawigowania i wspomaga rozwój ruchowy dziecka, a ponadto zapewnia mu wyjątkową rozrywkę na długie miesiące. Jeździk grawitacyjny Bjørg nie wymaga żadnego zasilania. Aby wprawić go w ruch wystarczy dynamicznie ruszać kierownicą w prawą i lewą stronę. Jeździk grawitacyjny Bjørg jest przeznaczony do użytku zewnętrznego i wewnętrznego.

Przeczytaj: Konkurs z okazji Dnia Dziecka. Wygraj jeździk grawitacyjny Bjørg marki skiddou

Przyznajemy, że nie tak łatwo było wybrać jeden komentarz o najmilszym, najbardziej rozczulającym, czy najweselszym wspomnieniu z Dnia Dziecka, kiedy to uczestnik konkursu był dzieckiem, spośród wielu oryginalnych i pięknych wspomnień. Każdy z napisanych przez uczestników konkursu komentarzy zarówno na Facebooku, jak i Instagramie został oceniony przez jury w skali 1-5 w następujących kategoriach:

  • realizacja tematu,
  • pomysłowość i oryginalność ujęcia tematu,
  • walory językowe i użyteczne.

Zwycięzcą konkursu został krol.kar1992, któremu serdecznie gratulujemy wygranej! Ze zwycięzcą skontaktujemy się w wiadomości prywatnej. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie i życzymy tworzenia kolejnych pięknych wspomnień, tym razem ze swoimi dziećmi!

Umów się i przyjedź do nas