Konkurs z okazji Dnia Dziecka. Wygraj jeździk grawitacyjny Bjørg marki skiddoü

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji wspólnie z polską marką skiddoü przygotowaliśmy konkurs internetowy, w którym można wygrać jeździk grawitacyjny Bjørg dla dziecka. Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie i wygrać nagrodę?

Lekki i stabilny jeździk grawitacyjny Bjørg od polskiej marki skiddoü to rewolucyjny i niebanalny pojazd dla dziecka powyżej 3. roku życia (obciążenie aż do 50 kg!). Wpływający na rozwój ruchowy i umiejętność nawigowania zapewni Twojemu dziecku wyjątkową rozrywkę na długie miesiące. Co ciekawe, jeździk grawitacyjny Bjørg nie wymaga zasilania. Wystarczą dynamiczne ruchy kierownicą w prawą i lewą stronę, aby wprawić go w ruch, a przy okazji wpłynąć na rozwój dziecięcej motoryki. Jeździk grawitacyjny jest przeznaczony do użytku zewnętrznego i wewnętrznego.

Konkurs: wygraj jeździk grawitacyjny

We współpracy z polską marką skiddoü przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest jeździk grawitacyjny Bjørg. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy polubić post konkursowy na Facebooku lub Instagramie Przetestuj-Wózek i opublikować komentarz w którym opiszesz najmilsze/najbardziej rozczulające/najweselsze wspomnienia z Dnia Dziecka, kiedy Ty mamo, tato byłaś/byłeś dzieckiem. Konkurs trwa od 30 maja do 6 czerwca do godz. 23:59. Zwycięzca najbardziej kreatywnej odpowiedzi zostanie wyłoniony 8 czerwca. Regulamin konkursu znajdziesz TUTAJ.

Umów się i przyjedź do nas