Gondola, nazywana także wózkiem głębokim, została stworzona z myślą o bezpiecznych i komfortowych spacerach. Przeznaczona dla noworodków i niemowląt, służy im do około 6 miesiąca życia. Obecnie, niektóre gondole wprowadzone na rynek zostały wyposażone w funkcję składania na płasko. Czym jest ta funkcja i kiedy może się przydać?

Wózek głęboki, to model składający się ze stelaża oraz zamocowanej na nim gondoli. To właśnie ona coraz częściej jest wyposażana w rozmaite funkcje, wpływające na użytkowanie. Jedną z nich jest opcja złożenia gondoli na płasko

Funkcja złożenia gondoli na płasko

Coraz więcej gondoli wchodzących na rynek można złożyć na płasko czy na tzw. naleśnik. Uchwyty pozwalające na złożenie gondoli znajdują się najczęściej pod materacykiem, na spodzie gondoli. Często, by złożyć gondolę na płasko wystarczy pociągnąć za te uchwyty.

Gondola składana na płasko? Kiedy taka funkcja może się przydać?

Funkcja składania gondoli na płasko może ułatwić codzienne użytkowanie. Szczególnie sprawdza się w transporcie, kiedy rodzic ma mniejszy bagażnik oraz podczas podróży, gdy poza wózkiem dziecięcym do bagażnika samochodowego należy spakować inne przedmioty, w tym torby podróżne.

Gondolę składaną na płasko dużo łatwiej na co dzień przechować także w mieszkaniu. Funkcja ta sprawdza się również wtedy, kiedy nasze dziecko kończy przygodę z gondolą i pragniemy przechować ją dla kolejnego dziecka.

Kiedy pożegnać się z gondolą i rozpocząć przygodę ze spacerówką? Nie spiesz się!

Szukasz wózka dopasowanego do potrzeb Twoich i dziecka? Wciąż nie możesz zdecydować się na konkretny model? Przyjedź do wybranego sklepu stacjonarnego Przetestuj-Wózek, gdzie porównasz, przetestujesz wymarzony wózek dla dziecka przed zakupem na crossowym torze i kupisz go od ręki. Umów się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Umów się i przyjedź do nas