Funkcja kołysania w wózku Cybex e-Priam

Cenisz luksus i niesztampowe rozwiązania technologiczne? Sprawdź pierwszy rewolucyjny e-wózek niemieckiej marki Cybex, który cieszy się coraz większym uznaniem wśród współczesnych rodziców. Cybex e-Priam wyposażony w napęd elektryczny i czujniki, które wspomagają jazdę po trudnym terenie oraz pomagają wjechać lub bezpiecznie zjechać ze stromych wzniesień, od teraz dzięki funkcji kołysania pomoże także uśpić Twoje maleństwo!

Cybex e-Priam: składany jedną ręką, amortyzowany, z odwracanym siedziskiem przodem lub tyłem do kierunku jazdy i z pojemnym koszem na zakupy… Dodatkowo monitorujący siłę nacisku i ułatwiający wejście z obciążonym wózkiem lub spowalniający zejście z podjazdu. A w połączeniu z bezpłatną aplikacją Cybex, w wózku e-Priam od teraz możesz szybko sprawdzić baterię i oprogramowanie oraz kontrolę poziomu wsparcia silników i aktywować funkcję kołysania. Aplikację e-Priam możesz zainstalować korzystając z internetowego sklepu Google.

Obejrzyj wideo i dowiedz się więcej o wózku Cybex e-Priam: Cybex e-Priam

Dzięki aplikacji Cybex możesz w dowolnym miejscu i czasie sterować wózkiem Cybex e-Priam. Źródło: Cybex-online.com

Innowacyjna funkcja kołysania sprawia, że wózek Cybex e-Priam wykonuje bardzo delikatny ruch, poruszając się do przodu i do tyłu. Ruch ten pomaga ukołysać dziecko, niezależnie od czasu i miejsca, a Ty będziesz mógł oddać się innym przyjemnościom. 

Z wózka dziecięcego Cybex e-Priam możesz korzystać również bez aplikacji Cybex czy uruchamiania elektronicznego systemu napędowego.

Jeśli jesteś zainteresowany wózkiem Cybex e-Priam i chcesz przed zakupem przetestować go na naszym torze, to zapraszamy Cię. Umów się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/ i przyjedź do naszego sklepu w Warszawie na Pryzmaty 30! Więcej o wózkach Cybex dowiesz się ze strony Cybex e-Priam lub Cybex Zeno.

Umów się i przyjedź do nas