Cześć, z tej strony Rafał! Dzisiaj chciałbym przedstawić Ci wózek e-Priam, pierwszy e-wózek od marki Cybex. Wyposażenie go w napęd elektryczny i inteligentne czujniki schowane w ramie, będącą elementem systemu podróżnego 4w1 – wyróżniają model e-Priam spośród innych klasycznych wózków. Wózek firmy Cybex został stworzony z myślą o trudnych nawierzchniach, a także jedźcie pod górę i z górki. Jednak nie daj się zwieść, że jedyną zaletą e-wózka są silniki elektryczne oraz czujniki wspomagające jazdę! Wózek dziecięcy e-PRIAM posiada szereg zalet, które dostrzeżesz już podczas pierwszego spaceru! Jakie? Przeczytaj ten artykuł lub obejrzyj VIDEO i przekonaj się sam/a!

  1. Napęd elektryczny

Napęd elektryczny z pewnością wyróżnia wózek e-Priam. Napęd to nic innego, jak specjalna bateria umieszczona na dole wózka. Wystarczy włączyć przycisk zasilania aby e-wózek był gotowy do drogi! Na pewno zastanawiasz się w czym na co dzień pomaga napęd w tym modelu wózka? Otóż wspomaga on jazdę po trudnym terenie, kiedy napotykasz jakąś przeszkodę lub wjeżdżasz pod górę. Napęd wyczuwa również spadek i automatycznie hamuje wózek podczas zjazdu ze wzniesienia.

  1. Gondola

Gondola w wózku Cybex e-Priam wyróżnia się przede wszystkim rozmiarem. Co więcej gondola posiada wentylację nie tylko w budce, ale też w dolnej części gondoli oraz panel przeciwsłoneczny. Gondola w wózku e-Priam została wyposażona w wygodny materacyk i zagłówek. Innym atutem gondoli jest możliwość złożenia jej na płasko, na tak zwany „naleśnik”.

  1. Siedzisko spacerowe

Użytkując siedzisko spacerowe w wózku e-Priam z pewnością docenisz możliwość wyboru kierunku jazdy: tyłem lub przodem. Oprócz tego siedzisko posiada możliwość regulacji oparcia do pozycji leżącej. Tak jak podnóżek, który możesz dopasować do swojego dziecka. Dodatkowo w zależności od warunków pogodowych możesz powiększyć budkę spacerówki o jeden panel, a podczas upalnych dni możesz odkryć panel z wentylacją. Maksymalne obciążenie siedziska spacerowego to 22 kg.

  1. Design

Wózek e-Priam ma niepowtarzalny styl. Już sam stelaż e-wózka jest niebywale oryginalny, a materiały których użyto do jego produkcji uchodzą za trwałe. Staranie wykończone dodatki, w tym rączka i pałąk obszyty Eko-skórą przykuwają uwagę niejednego przechodnia. Co więcej, w wózku e-Priam masz do wyboru wiele wersji kolorystycznych, w tym niestandardowych tapicerek.

  1. Pakiet sprzedażowy

Kupując wózek dziecięcy e-Priam w wersji podstawowej otrzymujesz: folię przeciwdeszczową, ładowarkę i adaptery do fotelika. Przy zakupie zwróć uwagę na inne akcesoria: moskitierę lub „otulacz” na nogi.

Na koniec chciałbym powiedzieć, że jeśli spróbujesz poprowadzić wózek e-Priam po naszym torze, to docenisz napęd elektryczny i nie będziesz chciał/a kupić żadnego innego wózka!

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o wózku Cybex e-Priam zajrzyj tu –> Cybex PRIAM <–

Jeżeli chcesz przetestować ten wózek przed zakupem to zapraszamy Cię👍 Przyjedź do naszego sklepu w Warszawie na Pryzmaty 30. Umów się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line.

https://www.youtube.com/watch?v=7frFVYgcrcA

Umów się i przyjedź do nas