Cybex Talos S-lux – testy na trudnym terenie! Odcinek specjalny!

W dzisiejszym JUBILEUSZOWYM odcinku, mamy aż DWIE GWIAZDY! Pierwsza to Sara – moja córka, która pomoże w testowaniu. Druga gwiazda, to Cybex Talos S-lux. Nagrywałem już o nim film z moją ogólną opinią o nim i 5 charalterystycznymi cechami. Dzisiaj jednak z okazji #10 VLOGA, przetestuję go razem z moim dzieckiem, na każdym możliwym terenie w salonie Przetestuj-wózek. 

O wózku Cybex Talos S-lux, pisałem już tutaj —-> Cybex Balios S Lux – Moja opiniaJeżeli jeszcze nie czytałeś wpisu i nie oglądałeś VIDEO, koniecznie nadrób zaległości 🙂 A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wózkach marki Cybex zajrzyj tu –> Cybex PRIAM <– My tu jednak gadu-gadu, a Przetestuj-wózek, nawet w swojej nazwie ma słowo – PRZETESTUJ! 🙂 Tak więc z okazji #10, jubileuszowego odcinka, na plan zdjęciowy przyjechała moja 5-miesięczna córeczka Sara! 🙂 Bo o wózku można rozprawiać, mówić i pisać, ale najlepiej widać jak się sprawdza po tym, kiedy się go przetestuje. 

W Przetestuj-wózek, mamy do dyspozycji wiele różnych nawierzchni:

  • Chodnik “z dziurką”, czyli zmorę wszystkich rolkarzy, wózkarzy i Pań w butach na     obcasie 😉 
  • Teren leśny czyli tor z rozsypaną korą i “runem”
  • Teren z piachem imitujący plażę, 
  • Drogę polną, 
  • Plac z trawą, 
  • Alejki imitujące te w galeriach handlowych
  • A do tego wiele krawężników, zakrętów 

Z okazji “okrągłego” odcinka, wraz moją córką Sarą, przetestowałem Cybexem każdy teren w Przetestuj-wózek. Chcesz zobaczyć jak “sunął” po nierównościach?

Koniecznie obejrzyj poniższe VIDEO.

A jeśli Cię zainteresuje, kup wózek Cybex Talos S-lux w naszym sklepie wozek-spacerowy.pl.

https://www.youtube.com/watch?v=rdYRU9ZC8j0

Umów się i przyjedź do nas