Wózki dzięcięce na Śląsku kupuje się w Gliwicach!

2 kwietnia 2022 rusza w Gliwicach nietypowa inwestycja. Na ul. Tarnogórskiej 12 otwarty zostanie drugi w Polsce i na Świecie salon wózków dziecięcych połączony z terenowym torem do testowania wózków pod marką przetestuj-wozek.pl!

Skąd wziął się pierwszy taki na świecie SKLEP? Rafał Boguta, szczęśliwy mąż i ojciec już piątki dzieci przetestował wiele różnych wózków w swoim życiu. Od 2009 roku pracuje w branży dziecięcej. Wszystko, czym zajmował się zawodowo przez lata mógł „testować” również ze swoimi dziećmi.

Wózek głęboko-spacerowy Nuna Triv - moja opinia!

Mam więc świadomość tego, co się sprawdza, a co nie… Wychowując kolejne dzieci, przymierzaliśmy z żoną wiele wózków, ale nie udało nam się znaleźć takiego, który odpowiadałby naszym oczekiwaniom. W sklepie każdy wózek prezentował się znakomicie, ale dopiero sprawdzenie go „w prawdziwym terenie” i w ekstremalnych warunkach zweryfikowały jego niezawodność. Tak pewnie jak i Ty dbam o to, aby ułatwić życie mojej żonie. no i co tu ukrywać, również sobie!

Kiedyś, w rozmowie z Pawłem Kurpiewskim, liderem fotelik.info wpadliśmy na pomysł sklepu, który zamiast terakoty lub wykładziny miałby na podłodze nawierzchnie spotykane w prawdziwym terenie. Myśl była wywrotowa. Dziś juz możemy się pochwalić udaną realizacją tego pomysłu.

Stworzyliśmy unikalny sklep z wózkami dziecięcymi najpierw w Warszawie, a teraz w Gliwicach, w którym wózki możesz przed zakupem przetestować na różnorodnych nawierzchniach. Na kostce, chodniku, piasku, kamieniach i ściółce leśnej. Wszystko pod dachem, wszystko w komfortowych warunkach. u nas zakup wózka staje się przygodą dla przyszłej mamy i taty! I to przygodą z happy endem, bo kupują dokładnie taki wózek, jaki spełnia ich oczekiwania.

Zobacz na poniższym filmie jak funkcjonuje sklep i tor terenowy przetestuj-wozek.pl w Warszawie:

Ten unikalny sklep i tor w Warszawie dział już od kilkunastu miesięcy. Zadowolenie naszych klientów skłania nas więc do kolejnych tego typu realizacji. W kwietniu 2022 inwestujemy więc w budowę takiego sklepu na Śląsku. Powstaje on w Gliwicach na ul. Tarnogórskiej 12, dosłownie 300 metrów od Dworca PKP Gliwice.

Z oferty sklepu mogą więc skorzystać nie tylko mieszkańcy Gliwic i nie tylko zmotoryzowani mieszkańcy Śląska. Bez problemu mogą do nas dotrzeć również te rodziny, które nie mają do dyspozycji samochodu.

Umów się i przyjedź do nas