Wózek spacerowy Peg-Perego Selfie

Lekkie i składające się zaledwie w kilka sekund wózki spacerowe są chętnie wybierane przez współczesnych rodziców. Można je zabrać niemal wszędzie i bez trudu wsadzić do bagażnika samochodowego, autobusu, pociągu, a nawet samolotu. Jedną z lekkich, szybko składających się a przy tym bardzo stylowych spacerówek jest Selfie, wózek od włoskiego producenta Peg-Perego.

Wózek Peg-Perego Selfie został wyróżniony przed Rafała Bogutę w najnowszym filmiku. ZOBACZ: WIDEO Peg-Perego Selfie. Lider projektu Przetestuj-Wózek zwrócił uwagę na: system składania wózka, siedzisko spacerowe, wagę spacerówki, jej niepowtarzalny styl oraz amortyzację.

System składania spacerówki Peg-Perego Selfie

Wózek spacerowy Peg-Perego Selfie złożysz jedną ręką, ale też zrobisz to w przeciągu 1,09 s! Ten rewolucyjny system składania z pewnością docenią rodzice, którzy często przenoszą wózek z dzieckiem na drugiej ręce.

Siedzisko spacerowe w wózku Peg-Perego Selfie

Obszerne siedzisko spacerowe w wózku Peg-Perego Selfie posłuży dziecku do 17 kg, czyli do ok. 3 roku życia. Siedzisko bez trudu rozłożysz do pozycji leżącej, a regulowany podnóżek zapewni dziecku maksimum komfortu. Co więcej, rozsuwany daszek przeciwsłoneczny z filtrem UV50+ ochroni Twoje dziecko przed niekorzystnym działaniem promieni słonecznych podczas spaceru czy drzemki w tym wózku.

A może Selfie?

Waga wózka Peg-Perego Selfie

Spacerówka Peg-Perego Selfie zalicza się do jednych z lżejszych. Waży nieco ponad 6 kg, co sprawia, że łatwo przeniesiesz ją jedną ręką.

Styl spacerówki Peg-Perego Selfie

To co wyróżnia włoskie produkcje to z pewnością ich niepowtarzalny styl. Dlatego spacerówka Peg-Perego Selfie wyróżnia się na tle innych i przykuwa uwagę przechodniów. Co więcej każdy zainteresowany tym modelem może wybrać jedną z sześciu dostępnych wzorów tapicerki.

Graphic Gold czy Onyx? Niezależnie od tego którą tapicerkę wybierzesz, wózek Peg-Perego Selfie wyróżni się na tle innych

Ale to nie wszystko! Poza ładnymi tkaninami możesz wybrać kolor stelaża: pozłacany, chromowany, albo klasyczny czarny.

Amortyzacja – Peg-Perego Selfie

Wózek spacerowy Peg-Perego Selfie został wyposażony w amortyzację na wszystkie 4 koła! To dobra wiadomość dla tych, którzy chcą zabrać dziecko poza miasto. Jednak jeśli jeszcze przed zakupem chcesz przekonać się, że wózek Selfie na pewno poradzi sobie na trudniejszej nawierzchni, koniecznie odwiedź jeden z naszych salonów!

Jeżeli jesteś zainteresowany wózkiem Peg-Perego Selfie i chcesz przed zakupem przetestować go na naszym torze do testów terenowych, to zapraszamy Cię! Umów się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/ i przyjedź do naszego sklepu w Warszawie na Pryzmaty 30 lub w Gliwicach na ul. Tarnogórska 12! Wózek Peg-Perego Selfie możesz kupić także w naszym e-sklepie: Peg-Perego Selfie.

Umów się i przyjedź do nas